Štrigovčani slomljeni u završnici utakmice za nova tri boda

Nogometaši Nedelišća su u 27. kolu Prve MNL ugostili sedmoplasiranu Slogu iz Štrigove i ostvarili 20. ovosezonsku ligašku pobjedu. U prvom poluvremenu 200-tinjak gledatelja vidjelo je dva pogotka, po jednog na svakoj strani terena. Povelo je Nedelišće, u 20. minuti odličnu asistenciju Saše Treske iskoristio je Vedran Kršlak i postigao pogodak za vodstvo 1:0.
 
Gosti su ubrzo uspjeli poravnati rezultat, igrala se 26. minuta kad je David Šoštarić zatresao mrežu Nedelišća za izjednačenje na 1:1. U nastavku utakmice na pogodak se čekalo do posljednjih desetak minuta kad je Nedelišće uspjelo riješiti utakmicu u svoju korist. Zbog igranja rukom gostiju dosuđen je kazneni udarac u 80. minuti, a precizan s 11 metara bio je Diego Armando za 2:1.
 
U trećoj minuti nadoknade na asistenciju Gabriela Firma Pereza u strijelce se upisuje Karlo Marciuš i postavlja konačni rezultat 3:1. Nedelišće u idućem kolu gostuje kod trećeplasiranog Podturna.
 
  
Rezultati 27. kola: Bratstvo (SV) - Graničar 1:2, Venera - Međimurec 3:1, Polet - Centrometal 1:2, Croatia - Omladinac 2:4, BSK - Sloga (Č) 3:1, Trnava - Podturen 1:3, Bratstvo (J) - Dinamo 5:2, Jedinstvo - Dubravčan 3:0
 
Detalji utakmice: NEDELIŠĆE - SLOGA (Š) 3:1