Sjajan start i teška pobjeda u utakmici sa sedam golova

U 26. kolu Prve MNL momčad Nedelišća gostovala je u Čakovcu kod 18-oplasirane Sloge i na najbolji mogući način ušlo u utakmicu. Već prva akcija završila je pogotkom, u 1. minuti dvoboja Diego Armando dovodi Nedelišće u vodstvo 0:1. Domaćin u narednih 30-ak minuta uspijeva preokrenuti rezultat u svoju korist i unijeti neizvjesnost u utakmicu.

Mateo Horvat u 18. minuti poravnava rezultat na 1:1, dok u 35. minuti Franjo Ladić postiže pogodak za vodstvo Sloge 2:1. Prvo poluvrijeme ipak završava u egalu, Diego Armando je u 44. minuti realizirao kazneni udarac za 2:2 za njegov drugi pogodak na utakmici. Isti igrač početkom drugog dijela upisuje hat-trick, u 47. minuti Diego Armando zabija za 2:3.

Slavlje nije trajalo dugo jer već u 49. minuti slijedi novo izjednačenje, Marko Vinković je strijelac za 3:3. Drama u Čakovcu zaključena je u 66. minuti, pogodak vrijedan tri boda za pobjedu 3:4 postigao je Saša Treska. Pred Nedelišćem su ovaj tjedan dvije utakmice, u srijedu polufinale kupa protiv Međimurca, a subotu na Trate stiže Sloga iz Štrigove.
 
  
Rezultati 26. kola: Omladinac - Dubravčan 2:1, Dinamo - Jedinstvo 3:2, Centrometal - Bratstvo (J) 1:2, Međimurec - Polet 2:4, Podturen - Venera 3:1, Graničar - BSK 0:1, Croatia - Bratstvo (SV) 0:3, Sloga (Š) - Trnava 3:0
 
Detalji utakmice: SLOGA (Č) - NEDELIŠĆE 3:4