Kazneni udarac i igrač više nedovoljni za pobjedu protiv Omladinca

Nedelišće je u 21. kolu Prve MNL na SRC-u Trate bilo domaćin 12-oplasiranom Omladincu iz Novog Sela Rok i podijelilo bodove s protivničkom momčadi u utakmici koja je završila bez pobjednika. U 27. minuti David Jurak je izborio kazneni udarac kojeg je u pogodak za 1:0 pretvorio Diego Armando, dok je za goste pogodak za poravnanje rezultata na 1:1 postigao Mihael Jurinec u 55. minuti.

Omladinac je od 65. minute na terenu imao igrača manje nakon što je Ivan Drk zaradio drugi žuti karton. U idućem kolu Nedelišće gostuje kod prvoplasiranog BSK-a u Belici, utakmica će se odigrati 3. travnja s početkom u 16:00 sati.
 
 
Rezultati 21. kola: Venera - Bratstvo (SV) 0:1, Polet - Croatia 4:0, Dubravčan - Sloga (Š) 4:0, Dinamo - Podturen 3:1, Centrometal - Međimurec 2:1, Trnava - BSK 0:4, Bratstvo (J) - Graničar 1:1, Jedinstvo - Sloga (Č) 3:1

 
Detalji utakmice: NEDELIŠĆE - OMLADINAC 1:1