Dva pogotka i asistencija Iana Treske za tri boda protiv Podturna!

U derbiju 11. kola Prve međimurske lige na Tratama je gostovao četvrtoplasirani Podturen, a nakon iznimno zanimljivih, borbenih i neizvjesnih 90 minuta pobjedu su proslavili nogometaši Nedelišća. Gostujuća momčad u vodstvo dolazi sredinom prvog poluvremena kad se Matija Petak sjurio prema vratima Nedelišća i u 23. minuti poentirao za vodstvo Podturna 0:1.

Hladan tuš za goste naša momčad pripremila je na samom kraju poluvremena, u 45. minuti precizan ubačaj Iana Treske glavom u protivničku mrežu posprema Diego Armando za izjednačenje rezultata na 1:1. Isti igrači bili su u akciji za preokret u nastavku susreta, u 56. minuti Diego Armando je bio asistent, a I. Treska strijelac za vodstvo 2:1.

Put prema pobjedi raskrčen je u 82. minuti, na svojoj polovici igrališta Diego Armando uzima loptu i nezadrživo juri prema protivničkim vratima, upošljava Vedrana Kršlaka, prosljeđuje do I. Treske koji zabija za 3:1. Trenutak opuštanja iskoristio je Podturen u 89. minuti kad Dino Horvat postiže pogodak za konačnih 3:2.

Rezultati 11. kola: Polet - Dinamo 2:2, Venera - Centrometal 0:3, Bratstvo (SV) - Sloga (Č) 7:0, Jedinstvo - Omladinac 3:0, Bratstvo (J) - Dubravčan 2:1, Trnava - Međimurec 2:2, BSK - Sloga (Š) 2:2, Croatia - Graničar 0:4

Detalji utakmice: NEDELIŠĆE - PODTUREN 3:2