Pogotkom Vibovca u 92. minuti do boda u Štrigovi

Dvoboj 10. kola 1. međimurske lige između trećeplasiranog Nedelišća i petoplasirane Sloge iz Štrigove završio je bez pobjednika, a naši nogometaši do boda u gostima stigli su u samoj završnici utakmice. Sloga u vodstvo od 1:0 dolazi u 11. minuti pogotkom Nine Marčeca, ali Nedelišće ubrzo uzvraća na drugoj strani terena i samo pet minuta kasnije uspijeva poravnati rezultat.
 
Pokušaj Vedrana Kršlaka prevario je i domaće i gostujuće igrače i lopta odlazi u mrežu za 1:1 u 16. minuti. S tim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme. Sredinom drugog poluvremena dosuđen je kazneni udarac za štrigovsku momčad kojeg je u 67. minuti realizirao Dejan Slunjski za 2:1. U sudačkoj nadoknadi Nedelišće je u 92. minuti pogotkom Frana Vibovca za 2:2 uspjelo osvojiti bod u Štrigovi.
 
 
 
Rezultati 10. kola: Omladinac - Croatia 6:1, Graničar - Bratstvo (SV) 2:2, Sloga (Č) - BSK 0:4, Podturen - Trnava 6:1, Centrometal - Polet 3:2, Dinamo - Bratstvo (J) 1:0, Međimurec - Venera 6:0, Dubravčan - Jedinstvo 2:1
 
Detalji utakmice: SLOGA (Š) - NEDELIŠĆE 2:2