Nedelišće nastavlja bez poraza, BSK više nije stopostotan

Osvojenih 12 bodova i postignutih 20 pogodaka bio je učinak BSK-a u prva četiri kola, a ovaj sjajan niz stao je na Tratama u Nedelišću. Nogometaši Nedelišća također dosad nisu upisali poraz, a derbi 5. kola 1. međimurske nogometne lige završio je bez pobjednika. Odlična utakmica, vrhunska atmosfera koju su stvorili navijači obiju momčadi, prijenos uživo, prava reklama za najjaču međimursku ligu.

Gosti iz Belice poveli su već u 11. minuti iz kaznenog udarca. Luka Topolnjak imao je loptu na rukama, ali udarac Edija Lackovića bio je prejak i BSK dolazi do vodstva 0:1. U prvom poluvremenu više prilika za pogodak stvorili su Beličanci, ali mreže se više nisu tresle. Nedelišće je u nastavku utakmice odlučnije krenulo po izjednačenje, a to se dogodilo brzo, na isti način na koji je BSK stigao u vodstvo.

U 54. minuti dosuđen je kazneni udarac za našu momčad, a siguran izvođač bio je Diego Armando za poravnanje rezultata na 1:1. Nedelišće je do kraja utakmice imalo nekoliko dobrih prilika za preokret, kao i BSK za vraćanje vodstva, ali pogodaka više nije bilo. Sve u svemu, prekrasan nogometni praznik i sve ono što se i očekivalo od 1. međimurske nogometne lige.


FOTOGALERIJA

SNIMKA UTAKMICE

 
Rezultati 5. kola: Centrometal - Omladinac 3:0, Dinamo - Međimurec 1:3, Polet - Graničar 1:3, Dubravčan - Podturen 2:3, Jedinstvo - Sloga (Š) 1:2, Bratstvo (J) - Sloga (Č) 4:0, Venera - Croatia 3:0, Trnava - Bratstvo (SV) 1:2
 
Detalji utakmice: NEDELIŠĆE - BSK 1:1