Pobjeda u posljednjoj ovosezonskoj domaćoj utakmici

 
Natjecateljska sezona 2020./2021. u 4. NL ČK-VŽ ušla je u mjesec srpanj, a Nedelišće je u pretposljednjem kolu na Tratama bilo domaćin 15-oplasiranoj Plitvici iz Gojanca. Protivnička momčad nije mogla parirati našoj momčadi i utakmica je završila uvjerljivom pobjedom Nedelišća. Plitvicu je načeo Matija Farkaš već u 6. minuti za 1:0, a isti je igrač 20 minuta kasnije pogodio mrežu i za 2:0.
 
Za još mirniji odlazak na poluvrijeme pobrinuo se Vedran Kršlak pogotkom za povećanje vodstva na 3:0 u 40. minuti. Plitvica iz kaznenog udarca smanjuje zaostatak u 54. minuti, Mihael Melnjak bio je precizan s 11 metara za 3:1. Bilo je to sve od gostiju jer samo četiri minute nakon toga Nedelišće opet ima tri pogotka prednosti, Boris Kosir je strijelac za 4:1.
 
U 66. minuti Saša Treska posprema loptu u mrežu za visokih 5:1, dok je konačni rezultat 6:1 postavio David Jurak u 80. minuti utakmice. U posljednjem kolu prvenstva pred nogometašima Nedelišća je gostovanje u Novom Selu Rok i dvoboj s tamošnjim Omladincem i borba za 4. mjesto na tablici.
 
  

 Detalji utakmice » NK NEDELIŠĆE - NK PLITVICA 6:1