U velikoj borbi Nedelišće ostvarilo pobjedu u Ivancu

U zaostaloj utakmici 19. kola Nedelišće je 26. svibnja gostovalo u Ivancu kod petoplasirane Ivančice. Nakon početnog ispitivanja snaga utakmica se razbuktala u drugoj polovici prvog poluvremena. Dvije minute nakon što je zatresao stativu Nino Vizinger pogodio je protivničku mrežu u 33. minuti za vodstvo 0:1, ali domaćin nije dugo bio u zaostatku.
 
Dominik Božak poravnao je rezultat na 1:1 u 39. minuti, a izjednačen rezultat stajao je još kraće nego ranije vodstvo Nedelišća. Već u 41. minuti Vedran Kršlak je strijelac za vraćanje prednosti na 1:2 i s ovim rezultatom završio je prvi dio uzbudljive utakmice. Ivančica vraća utakmicu u egal u prvoj minuti nastavka, Božak u 46. minuti postiže pogodak za 2:2.
 
Ovaj rezultat stajao je do 77. minute kad je Fran Vibovec pospremio loptu u mrežu domaćih za vodstvo 2:3, što je bio i konačni rezultat utakmice. Karakterna i motivirana momčad Nedelišća ostvarila je važnu pobjedu kao poklon za 75. rođendan kluba.
  

 Detalji utakmice » NK IVANČICA - NK NEDELIŠĆE 2:3