Marčec dvostruki strijelac u pobjedi nad Jalžabetom

Na Tratama je u 18. kolu gostovao Jalžabet, u zraku se osjećao prekid negativnog niza, a isti je i ostvaren. Obrana gostujuće momčadi rano je kapitulirala jer već u 5. minuti nakon ubačaja Borisa Kosira pogodak za 1:0 glavom postiže Manuel Marčec. Jalžabet u 28. minuti uspijeva poravnati rezultat, strijelac za 1:1 bio je Matija Kuhar.
 
Prvo poluvrijeme završava bez ičije prednosti, a u nastavku Nedelišće opet u početnim minutama postiže pogodak. U brzoj kontri sudjelovali su Kosir, David Jurak i Vedran Kršlak, a potonji je i završio akciju pogotkom za 2:1 u 52. minuti. Pobjedu je svojim drugim pogotkom zapečatio Marčec u 77. minuti na asistenciju Jana Šimunića za konačnih 3:1.
 
Niz od tri kola bez pobjede je prekinut, a u ubrzanom ritmu momčad nastavlja četvrtoligaško prvenstvo. U srijedu (5. svibnja) slijedi gostovanje u Ivancu, a već u subotu (8. svibnja) nova domaća utakmica kad na Trate stiže Dubravka-Zagorac.

  

 Detalji utakmice » NK NEDELIŠĆE - NK JALŽABET 3:1