30 godina od osvajanja juniorskog kupa30 godina prošlo je otkako je NK Nedelišće posljednji put osvojilo naslov pobjednika Međimurskog nogometnog kupa u kategoriji juniora. Tim povodom prigodno će se obilježiti ova obljetnica na koju su pozvani svi igrači koji su sudjelovali u ostvarivanju tog uspjeha, kao i trener i vodstvo kluba.

Juniorska generacija je u sezoni 1989./1990. uz kup osvojila i naslov prvaka u Međuopćinskoj ligi Čakovec-Varaždin, te će ovo biti odlična prilika da se svi zajedno prisjetimo spomenutih sjajnih uspjeha koji su ostvareni u doba kad je klub još nosio naziv NK Borac.

Događaj će se održati 19. rujna 2020. godine u sklopu prvenstvene utakmice 6. kola Četvrte NL ČK-VŽ kad se na SRC Trate odigrava općinski derbi NK Nedelišće - NK Centrometal Macinec. Svi ste pozvani!


Obilježavanje "30 godina od osvajanja juniorskog kupa" dio je programa proslave "75 godina kluba i 90 godina igranja nogometa u Nedelišću".