Šest strijelaca u pobjedi nad kadetima Međimurja

Dva dana nakon pobjede u Turčišću i prolaza u šesnaestinu finala Međimurskog nogometnog kupa, a devet dana prije prve utakmice u 4. NL ČK-VŽ, nogometaši Nedelišća ugostili su na Tratama kadetsku momčad čakovečkog Međimurja i odigrali prijateljski susret.

Međimurje je uspjelo povesti u 25. minuti, a do kraja poluvremena naša momčad preokreće rezultat na 4:1. Matija Farkaš poravnao je rezultat u 34. minuti, a zatim su još zabijali Fran Vibovec, Saša Treska i Nino Vizinger. Do polovice drugog poluvremena Nedelišće povećava prednost.

U 60. minuti Boris Martinović zabija iz slobodnog udarca s 18 metara, a samo dvije minute kasnije Nino Pintarić je strijelac za visokih 6:1. Mladi Čakovčani u završnici utakmice uspjeli su ublažiti poraz s dva pogotka za konačnih 6:3.

Tijek rezultata: 0:1 (25'), 1:1 (34'), 2:1 (42'), 3:1 (45'), 4:1 (45+5'), 5:1 (60'), 6:1 (62'), 6:2 (85'), 6:3 (90+2')

Nedelišće: Topolnjak, Martinović, Patafta, Vibovec, Šimunić, Sabol, Jurak, Farkaš, I. Treska, S. Treska, Vizinger (još su igrali: Pintarić, Šoltić)