3. KPMM: Veterani preko golijade do prilike za treću titulu!

Pretposljednji dan održavanja 3. klupskog prvenstva Međimurja na mantinele bio je rezerviran za polufinalne utakmice u svim kategorijama. Od ekipa Nedelišća na turniru su ostali još samo veterani koji su kao prvoplasirani u grupi A odmjerili snage sa čakovečkom Slogom koja je grupu B završila na 2. mjestu.

Prisutni gledatelji mogli su vidjeti odličnu utakmicu s pregršt pogodaka, a golijadu je nakon samo dvije minute igre otvorio Dragan Vibovec za vodstvo Nedelišća 1:0. U 5. minuti rezultat je poravnao Nikola Goričanec, no u narednim minutama naši veterani odlaze na tri pogotka prednosti. U strijelce su se redom upisivali Siniša Senčar, Hrvoje Treska i minutu prije kraja Marko Vizinger za 4:1.

Pet sekundi prije isteka vremena u prvom poluvremenu za 4:2 je zabio Ivan Štefičar. Senčar u 3. minuti drugog dijela vraća Nedelišću veliku prednost, a u idućih minutu i pol obrane nisu bile na visini zadatka, za Slogu su zabijali Darko Zver i Santino Debelec, a za Nedelišće još jednom Senčar i Treska za 6:4 deset minuta prije kraja susreta. A završnica je bila itekako zanimljiva.

U 8. minuti Treska svojim trećim pogotkom zabija za visokih 7:4, Sloga golom Milivoja Vražića ubrzo smanjuje zaostatak, dok Senčar nakon toga dodaje i svoj četvrti pogodak za 8:5. Dvije minute prije kraja Denis Srnec vraća Čakovčane u igru, a samo minutu prije kraja Goran Maček nespretno šalje loptu u vlastitu mrežu za minimalnih 8:7. Srećom, to je bio i konačni rezultat.

FINALE se igra u subotu (6. siječnja) s početkom u 19:10 sati, a protivnik je Polet iz Pribislavca!

Igrali su: Tkalčec, Čuček, Žnidarić, Vibovec, Senčar, D. Vizinger, Maček, M. Vizinger, Treska, I. Vizinger


REZULTATI - polufinale

Seniori: Pušćine - Mladost Komet (Pr.) 3:2, Polet (SMnM) - Dinamo (P) 4:0

Veterani: Nedelišće - Sloga (Č) 8:7, Omladinac (NSR) - Polet (P) 2:4

Pioniri: For - Međimurje-Čakovec I 0:10, Sveti Martin - Dinamo/Zelenko 1:3


RASPORED - 06.01.2018.

16:00 For - Sveti Martin (pioniri, za 3. mjesto)
16:25 Sloga (Č) - Omladinac (NSR) (veterani, za 3. mjesto)
17:00 Revijalna utakmica: Sponzori - Mediji
17:35 Mladost Komet (Pr.) - Dinamo (P) (seniori, za 3. mjesto)
18:00 Međimurje-Čakovec I - Dinamo/Zelenko (pioniri, FINALE)
18:35 Revijalna utakmica: Političari
19:10 Nedelišće - Polet (P) (veterani, FINALE)
19:45 Nagradna igra za gledatelje
20:00 Pušćine - Polet (SMnM) (seniori, FINALE)