Još jedna uvjerljiva pobjeda protiv kvalitetom slabijeg protivnika...

NK Nedelišće

Nedelišće uvjerljivo i protiv Jadrana

= Nedelišće - Jadran 5:0

Manje od mjesec dana preostalo je do nastavka sezone, a u petoj prijateljskoj utakmici Nedelišće je bilo domaćin Jadranu iz Štefanca, drugoplasiranom klubu 2. ŽNL - skupina A. U proljetnim vremenskim uvjetima naši nogometaši bili su još jednom uvjerljivi protiv momčadi iz nižeg ranga.

Goste iz Štefanca načeo je S. Treska u 15. minuti, dok je u narednih pola sata dvostruki strijelac bio Panić za sigurno vodstvo na kraju prvog dijela. Poentirao je u 21. minuti iz kaznenog udarca i u 42. minuti za visokih 3:0.

U drugom poluvremenu iskorišteno je osam izmjena, a konačan rezultat bio je 5:0. Vizinger je postigao pogodak u 80. minuti, a za peti pogodak u strijelce se upisao Šoltić u 84. minuti.

NK Nedelišće - NK Jadran 5:0 (3:0)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće
Gledatelja: 80

Nedelišće: Kocijan, Martinović, Pintarić, Sabol, Šimunić, Lepen, Jurak, Radiković, S. Treska, Kirić, Panić (još su igrali: Vibovec, Patafta, Farkaš, Dodlek, Vizinger, I. Treska, Šoltić)