U dopadljivoj igri gosti iz Sv. Ivana Zeline nisu mogli parirati našoj momčadi...

NK Nedelišće

Vrlo dobar nastup protiv Zeline i uvjerljiva pobjeda

= Nedelišće - Zelina 4:0

Drugi protivnik nogometašima Nedelišća na pripremama za nastavak sezone bila je Zelina, također četvrtoligaš koji se natječe u zagrebačkoj skupini 4. NL. Po vjetrovitom vremenu bolje se snašla naša momčad koja je u prvom poluvremenu stekla prednost 3:0.

Panić je bio strijelac u 19. i 31. minuti, dok je prije odlaska na odmor mrežu gostiju zatresao i Treska u 43. minuti. U drugo poluvrijeme Nedelišće ulazi s pet izmjena u sastavu, a visoku pobjedu u povratničkom nastupu nakon ozljede zaključio je Radiković lijepim pogotkom u 62. minuti.

NK Nedelišće - NK Zelina 4:0 (3:0)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće
Gledatelja: 70
Suci: Mesarić, Mihalić, Marciuš

Nedelišće: Kocijan, Šimunić, Patafta, Sabol, Martinović, Lesjak, Lepen, Jurak, S. Treska, Kirić, Panić (još su igrali: Šostarić, Radiković, Farkaš, Dežđek, Vizinger, Dodlek, Šoltić)