Prijateljske utakmice

Datum i sat

Mjesto

Domaćin

Rezultat

Gost

Izvještaji

2017.

26.02.2017.

14:30

Domašinec Dinamo 3:4 Nedelišće Izvještaj

19.02.2017.

15:00

Nedelišće Nedelišće 0:0 Jedinstvo (Gornji Mihaljevec) Izvještaj

18.02.2017.

15:00

Nedelišće Nedelišće 3:1 Dinamo (Palovec) Izvještaj

12.02.2017.

14:30

Nedelišće Nedelišće 1:0 Centrometal (Macinec) Izvještaj

11.02.2017.

14:30

Nedelišće Nedelišće 1:0 Podturen Izvještaj

04.02.2017.

14:00

Lendava Nafta 1903 (SLO) 7:0 Nedelišće Izvještaj

2016.

13.08.2016.

18:00

Nedelišće Nedelišće 12:3 Trnovec Izvještaj

10.08.2016.

18:30

Čakovec Međimurje 3:1 Nedelišće Izvještaj

06.08.2016.

17:15

Nedelišće, Ljetni kup Nedelišće 0:0, 8:7 Međimurec (Dunjkovec-Pretetinec) Izvještaj

05.08.2016.

18:30

Nedelišće, Ljetni kup Nedelišće 2:0 Jalžabet Izvještaj

05.08.2016.

16:00

Nedelišće, Ljetni kup Nedelišće 0:0 Sloga (Čakovec)

31.07.2016.

18:00

Jalžabet Jalžabet 3:1 Nedelišće Izvještaj

30.07.2016.

18:00

Nedelišće Nedelišće 3:1 Centrometal (Macinec) Izvještaj

24.07.2016.

18:00

Nedelišće Nedelišće 6:0 Ivančica (Ivanec) Izvještaj

23.07.2016.

18:00

Nedelišće Nedelišće 7:0 Slavonija (Sladojevci) Izvještaj

13.03.2016.

15:00

Nedelišće Nedelišće 3:1 Drava (Sv. Đurđ) Izvještaj

21.02.2016.

15:00

Gornji Hrašćan Pobjeda 2:1 Nedelišće Izvještaj

20.02.2016.

15:00

Nedelišće Nedelišće 2:0 Trnava (Goričan) Izvještaj

14.02.2016.

15:00

Nedelišće Nedelišće 6:1 Trnovec Izvještaj

13.02.2016.

15:00

Pribislavec Polet 0:1 Nedelišće  Izvještaj

06.02.2016.

15:00

Nedelišće Nedelišće 2:1 Centrometal (Macinec) Izvještaj

30.01.2016.

14:30

Nedelišće Nedelišće 4:2 Omladinac (Novo Selo Rok) Izvještaj

2015.

18.11.2015.

15:00

Nedelišće Nedelišće 0:7 Lokomotiva (Zagreb) Izvještaj

15.08.2015.

17:30

Macinec Centrometal 0:1 Nedelišće Izvještaj

09.08.2015.

18:45

Nedelišće, Ljetni kup

Nedelišće 0:1 Međimurec (Dunjkovec-Pretetinec) Izvještaj

08.08.2015.

19:00

Nedelišće, Ljetni kup

Nedelišće 2:1 Pušćine  Izvještaj

08.08.2015.

16:30

Nedelišće, Ljetni kup

Mladost Komet (Prelog) 2:4 Nedelišće

04.08.2015.

18:00

Nedelišće Nedelišće 1:6 Zavrč (SLO) Izvještaj

02.08.2015.

18:00

Trnovec Trnovec 2:3 Nedelišće Izvještaj

01.08.2015.

18:00

Nedelišće

Nedelišće

2:4

Plavi (Peklenica)

26.07.2015.

16:00

Miklavec, turnir

Nedelišće

4:4, 5:6

Polet (Sv. Martin na Muri)

Izvještaj

25.07.2015.

18:00

Miklavec, turnir

Nedelišće

1:2

Mladost (Ivanovec)

18.07.2015.

18:00

Sladojevci

Slavonija

5:5

Nedelišće

Izvještaj

20.06.2015.

18:00

Nedelišće

Nedelišće

0:3

Amaterska reprezentacija Hrvatske

Izvještaj

01.03.2015.

10:00

Mađarska

Nedelišće

2:1

Wiesfleck (AUT)

Izvještaj

22.02.2015.

15:00

Sveti Ilija

Obreš

2:0

Nedelišće

Izvještaj

21.02.2015.

15:00

Nedelišće

Nedelišće

3:2

Centrometal (Macinec)

Izvještaj

18.02.2015.

15:30

Nedelišće

Nedelišće

1:5

Varaždin

Izvještaj

14.02.2015.

15:00

Nedelišće

Nedelišće

2:1

Trnovec

 

31.01.2015.

15:00

Varaždin

Varaždin

2:0

Nedelišće

Izvještaj

2014.

15.11.2014.

14:00

Nedelišće

Nedelišće

0:4

Hrvatska U-21

Izvještaj

31.10.2014.

16:15

Nedelišće

Seniori

5:3

Veterani

Izvještaj

15.10.2014.

16:20

Nedelišće

Nedelišće

2:2

Međimurec (Dunjkovec-Pretetinec)

Izvještaj

09.09.2014.

18:00

Nedelišće

Nedelišće

3:1

Trnje (Trnovec Bartolovečki)

Izvještaj

10.08.2014.

18:00

Kotoriba

Graničar

2:3

Nedelišće

Izvještaj

02.08.2014.

18:00

Nedelišće

Nedelišće

2:5

Inter (Zaprešić)

Izvještaj

27.07.2014.

18:00

Jalžabet

Jalžabet

3:3

Nedelišće

Izvještaj

26.07.2014.

18:00

Nedelišće

Nedelišće

3:1

Pušćine

Izvještaj

23.07.2014.

18:00

Nedelišće

Nedelišće

0:3

Zavrč (SLO)

Izvještaj

19.07.2014.

18:00

Mala Subotica

Spartak

1:4

Nedelišće

Izvještaj

16.07.2014.

18:00

Nedelišće

Nedelišće

1:8

Varaždin

Izvještaj

12.07.2014.

18:00

Nedelišće

Nedelišće

2:1

Sloboda (Slakovec)

Izvještaj

26.03.2014.

16:15

Nedelišće

Nedelišće

0:4

Zavrč (SLO)

Izvještaj

19.03.2014.

16:30

Nedelišće

Nedelišće

2:5

Hrvatski dragovoljac (Zagreb)

Izvještaj

12.03.2014.

17:30

Savska Ves

Bratstvo

1:4

Nedelišće

Izvještaj

22.02.2014.

15:00

Nedelišće

Nedelišće

7:1

Sloga (Čakovec)

 

19.02.2014.

15:30

Nedelišće

Nedelišće

0:2

Podravina (Ludbreg)

 

16.02.2014.

14:00

Čukovec

Čukovec 77

2:6

Nedelišće

Izvještaj

15.02.2014.

14:00

Novo Selo Rok

Omladinac

2:1

Nedelišće

08.02.2014.

14:00

Nedelišće

Nedelišće

4:2

Bratstvo (Savska Ves)

01.02.2014.

13:00

Lendava

Nedelišće

0:3

Sloboda (Slakovec)

Izvještaj

2013.

25.09.2013.

17:00

Nedelišće

Nedelišće

4:0

Drava (Sv. Đurđ)

Izvještaj

18.09.2013.

17:00

Jalkovec (Varaždin)

Varteks

2:1

Nedelišće

Izvještaj

04.08.2013.

16:30

Macinec, turnir

Nedelišće

3:1

Polet (Sv. Martin na Muri)

Izvještaj

03.08.2013.

16:00

Macinec, turnir

Nedelišće

0:2

Sloboda (Slakovec)

Izvještaj

28.07.2013.

18:00

Dunjkovec/Pretetinec

Međimurec

3:3

Nedelišće

Izvještaj

27.07.2013.

18:00

Lendava

Nafta 1903 (SLO)

1:3

Nedelišće

23.04.2013.

17:30

Sveti Đurđ

Drava

1:5

Nedelišće

Izvještaj

03.03.2013.

10:00

Lendava

Polet (Sv. Martin na Muri)

2:1

Nedelišće

Izvještaj

16.02.2013.

18:00

Špansko (Zagreb)

Bistra (Donja Bistra)

3:2

Nedelišće

Izvještaj

09.02.2013.

14:00

Nedelišće

Nedelišće

6:3

Sloboda (Slakovec)

Izvještaj

2012.

04.08.2012.

16:15

Čakovec, turnir

Mladost (Prelog)

2:1

Nedelišće

 

03.08.2012.

18:15

Čakovec, turnir

Polet (Sv. Martin na Muri)

3:2

Nedelišće

 

29.07.2012.

17:30

Macinec

Centrometal

1:2

Nedelišće

 

28.07.2012.

17:30

Hlapičina

Mura

2:3

Nedelišće

 

21.07.2012.

17:30

Ivanovec

Mladost

0:2

Nedelišće

 

18.07.2012.

17:30

Čukovec

Čukovec 77

3:2

Nedelišće

 

25.02.2012.

15:30

Dunjkovec/Pretetinec

Međimurec

1:1

Nedelišće

 

23.02.2012.

15:30

Čakovec

Nedelišće

5:1

Dinamo (Palovec)

 

2011.

13.08.2011.

17:30

Ivanec

Ivančica

3:1

Nedelišće

 

10.08.2011.

17:30

Nedelišće

Nedelišće

3:1

Nedeljanec

 

05.08.2011.

17:30

Macinec

Centrometal

2:1

Nedelišće

 

03.08.2011.

17:30

Pušćine

Pušćine

0:2

Nedelišće

 

30.07.2011.

17:30

Slakovec

Sloboda

4:2

Nedelišće

 

27.07.2011.

17:30

Čukovec

Čukovec 77

4:4

Nedelišće

 

23.07.2011.

18:00

Belica

BSK

1:0

Nedelišće

 

20.07.2011.

17:00

Nedelišće

Nedelišće

4:2

Carrera Optyl (Ormož / SLO)

 

23.06.2011.

16:00

Slakovec

Sloboda

0:1

Nedelišće

 

22.06.2011.

16:00

Slakovec

Nedelišće

0:2

Centrometal (Macinec)

 

2010.

08.09.2010.

17:30

Nedelišće

Nedelišće

18:0

Jedinstvo (Novo Selo na Dravi)

 

31.08.2010.

17:30

Pušćine

Pušćine

1:3

Nedelišće

 

24.08.2010.

18:00

Dunjkovec-Pretetinec

Međimurec

3:4

Nedelišće

 

17.08.2010.

18:00

Nedelišće

Nedelišće

4:0

Drava (Kuršanec)

 

11.08.2010.

18:00

Trnovec

Nedelišće

1:1

Zelina (Sv. Ivan Zelina)

 

05.08.2010.

18:00

Macinec

Centrometal

1:3

Nedelišće

 

27.07.2010.

18:00

Sv. Martin na Muri

Śląsk (Wrocław / POL)

4:0

Nedelišće

 

24.07.2010.

18:00

Čakovec

Čakovec

1:6

Nedelišće

 

17.07.2010.

18:00

Varaždin

Sloboda

2:1

Nedelišće