Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

3. KPMM: Veterani remijem do 1. mjesta u grupi, poznati svi parovi završnice

Nakon dvodnevne novogodišnje stanke 2. siječnja nastavljeno je 3. klupsko prvenstvo Međimurja na mantinele, a posljednjeg dana razigravanja po grupama odigrano je 12 utakmica - 8 u seniorskoj i 4 u veteranskoj konkurenciji. Od ekipa našeg kluba aktivni su bili samo veterani koji su već ranije izborili završnicu.

U 3. kolu grupe A protivnik veteranima Nedelišća bio je Polet iz Pribislavca, a na kraju tvrde i ravnopravne utakmice oba sastava imala su razloga za zadovoljstvo. Zvonimir Krznar doveo je našu ekipu u vodstvo pogotkom iz slobodnog udarca pet minuta prije kraja 1. poluvremena. Pribislavčani su u drugom dijelu izjednačili rezultat, no Nedelišće zatim opet dolazi u vodstvo.

Strijelac je bio Dragan Vibovec, dok Polet do kraja susreta opet uspijeva izjednačiti na konačnih 2:2. U drugoj utakmici Budućnost (P) je sa 6:4 svladala Pobjedu. U polufinale su se plasirali Nedelišće sa sedam i Polet s pet osvojenih bodova.

Drugi krug natjecanja počinje u srijedu, 3. siječnja, odigravanjem utakmica osmine finala u kategoriji seniora, gdje će protivnik Nedelišću biti Mladost Komet iz Preloga, a susret započinje u 17:45 sati. U četvrtak se igra četvrtfinale, te se priključuju i pioniri, a ekipa Nedelišće/Strahoninec igra protiv Dinamo/Zelenka od 18:25 sati.

Polufinala u svim kategorijama su na rasporedu u petak, a nakon nekoliko dana pauze opet ćemo gledati veterane, protivnik Nedelišća je Sloga iz Čakovca, a utakmica će se odigrati s početkom u 16:25 sati. Seniore u slučaju prolaska u četvrtfinale očekuje pobjednik susreta Međimurec - Strahoninec.

Seniori | osmina finala (03.01.): 16:00 Podturen - Sloboda (M), 16:35 Pušćine - Plavi (Pek.), 17:10 Međimurec - Strahoninec, 17:45 Mladost Komet (Pr.) - Nedelišće, 18:20 Polet (SMnM) - Dinamo (D), 18:55 Rudar - Sokol, 19:30 Dinamo (P) - Donji Koncovčak, 20:05 Sloboda (S) - ČSK

Pioniri | četvrtfinale (04.01.): 16:00 Zelenko/Dinamo - For, 16:25 Međimurje-Čakovec I - Međimurje-Čakovec III, 18:00 Sveti Martin - Međimurec/Sloboda, 18:25 Dinamo/Zelenko - Nedelišće/Strahoninec

Veterani | polufinale (05.01.): 16:25 Nedelišće - Sloga (Č), 18:35 Omladinac (NSR) - Polet (P)