Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

3. KPMM: Nedelišće sa svim ekipama u 2. krugu turnira!

Prije dvodnevne novogodišnje stanke na 3. klupskom prvenstvu Međimurja na mantinele u petak i subotu, 29. i 30. prosinca, odigrano je ukupno 30 utakmica - 19 seniorskih, 4 veteranske i 7 pionirskih. Grupna faza završena je za seniore i pionire koji su prošli u 2. krug, dok su veterani i prije zadnjeg kola izborili polufinale.

Seniorska momčad Nedelišća u 3. kolu grupe E odigrala je utakmicu protiv Pobjede iz Gornjeg Hrašćana, a koja je rano povela 0:1. Naši nogometaši zatim su s golovima Gorana Međumurca i Zvonimira Panića preokrenuli rezultat u svoju korist i 1. poluvrijeme završava s 2:1 u korist Nedelišća. U nastavku je Pobjeda izjednačila, a prije drame prednost je vratio Boris Martinović.

Nakon što je protivnička ekipa po drugi put dostigla zaostatak u redove naše momčadi uvukla se nervoza, što je kulminiralo četvrtim pogotkom Pobjede koji je stigao nedugo nakon izjednačenja, a 3:4 bio je i konačni rezultat. U drugoj utakmici Dinamo (P) je s 3:2 bio bolji od BSK-a, a u takvom raspletu dogodio se krug od tri ekipe s tri osvojena boda: Nedelišće, Pobjeda i BSK.

Na temelju najbolje gol-razlike ostvarene između te tri ekipe Nedelišće se plasiralo u osminu finala. Protivnik će biti prvoplasirana ekipa iz grupe D, a odluka pada u utorak, 2. siječnja, jer trenutno su čak četiri ekipe izjednačene sa šest osvojenih bodova - Venera PMP, Mladost Komet (Pr.), Donji Koncovčak i NŠ Međimurje-Čakovec.

Igrali su: Kocijan, Pintarić, Martinović, Međumurac, Panić, Brlenić, Vibovec, Vrček, Jambrošić, Petrovečki

Veterani su puno ozbiljnije shvatili svog protivnika, a bila je to također Pobjeda koju je u ovoj kategoriji naša ekipa uvjerljivo porazila. I u ovom susretu poveo je općinski rival, ali Nedelišće s dva pogotka Siniše Senčara i jednim Hrvoja Treske preokreće na 3:1. Prije kraja prvog dijela Pobjeda uspijeva smanjiti zaostatak na 3:2, dok su u nastavku zabijali samo naši igrači.

Raspoloženi Senčar dodao je u drugom poluvremenu još dva pogotka, a u strijelce su se upisali i Dragan Vibovec i Zvonimir Krznar za konačnih 7:2. Puno više atraktivnih poteza i golova nego u seniorskom dvoboju istih protivnika. Budućnost (P) i Polet (P) odigrali su bez pobjednika 4:4. U 3. kolu koje se igra u utorak sastaju se: Pobjeda - Budućnost (P) (17:55) i Polet (P) - Nedelišće (18:30).

Igrali su: Tkalčec, Vibovec, Krznar, Senčar, Treska, Ma. Vizinger, Da. Vizinger, Čuček, Maček, Žnidarić

U petak su pioniri priredili malo iznenađenje izbacivši ekipu Međimurje-Čakovec II iz daljnjeg natjecanja, za prolaz u četvrtfinale trebala im je samo pobjeda protiv favoriziranog protivnika i uspjeli su osvojiti tri boda i plasirati se u 2. krug. U zanimljivoj utakmici Nedelišće je u vodstvo doveo Petar Logožar iz slobodnog udarca i s minimalnih 1:0 završeno je 1. poluvrijeme.

Čakovečka ekipa uspjela je preokrenuti rezultat na 1:2, ali naši mladi nogometaši nisu se predali te su s dva pogotka Jana Fegeša stigli do vrlo važne pobjede 3:2 za 2. mjesto u grupi A. Protivnik u četvrtfinalu je Dinamo/Zelenko, a utakmica će se odigrati u četvrtak, 4. siječnja, o točnom terminu bit ćete obaviješteni.

Igrali su: Horvat, Tkalec, Senčar, Logožar, Čuček, Fegeš, Paman, Novak