Kvalitetna liga ŠN: Pregled jesenskog dijela 2017./2018.

Prije mjesec dana završen je jesenski dio prvenstva druge sezone Kvalitetne lige ŠN Međimurskog nogometnog saveza. Ove sezone liga je organizirana u četiri uzrasta (U-10, U-12, U-14 i U-17) po 12 klubova. U odnosu na prošlu sezonu ima nekih novih nogometnih škola, dok su neke ekipe preraspodijeljene zbog uvjeta koji su bili postavljeni seniorima.

Problem s manjkom djece prenešen u novu sezonu postao je još veći, te su nešto lošiji rezultati samo odraz toga. Nekoliko kola prije kraja jesenskog dijela uspostavljena je suradnja sa susjednim NK Strahonincem koji nam je ustupio čak 16 mladih nogometaša, po osam u uzrastima U-10 i U-12, i u nastavku sezone tek se očekuju pravi rezultati zajedničkog rada.

Istovremeno, zbog nedostatka uvjeta za noćne treninge u Nedelišću, isti su održavani pod svjetlima reflektora u Strahonincu, dok su se nakon završetka nogometaši preselili u dvorane te se subotom treninzi održavaju u NGC-u Aton u Nedelišću, a odnedavno i dvaput tjedno u dvorani PU međimurske u Čakovcu. Treneri: Branimir Špicar, Goran Levec, Krešo Žnidarić.


U-10 (limači / 2007. i mlađi): Matija Grabar, Frano Jakob Horvat, Niko Kovač, Mihael Kurjaković, Marko Maček, Jakša Novak, Luka Novak, Petar Novak, Tin Pal, Patrik Pintarić, Borna Sakač, Jan Senčar, Karlo Antonio Špiranec, Niko Toplek, Lovro Trajbar, Matija Vrbanec, Evan Zorković

Rezultati: Mladost Komet 2:12, D. Kraljevec/Goričan 3:13, Dinamo (D) 0:6, Sloga (Č) 0:6, Petica 0:13, Sv. Juraj na Bregu 0:6, Mala Subotica 0:3, Omladinac (NSR)/Sloboda (M) 1:6, Međimurec 2:7, For 0:5, Graničar/Vidovčan 4:3

Poredak: 1. Sloga (Č) 33, 2. Petica 28, 3. Dinamo (D) 27, 4. Mladost Komet 25, 5. Međimurec 21, 6. Mala Subotica 18, 7. For 15, 8. Sv. Juraj na Bregu 12, 9. D. Kraljevec/Goričan 9, 10. Omladinac (NSR)/Sloboda (M) 6, 11. Nedelišće 3 (1-0-10 / 12:80), 12. Graničar/Vidovčan 0 bodova


U-12 (ml. pioniri / 2005. i mlađi): Roko Dunjko, Martin Đuran, Manuel Hanžeković, Noa Kolar, Šimun Kolar, Mihael Lovrec, Jan Mikac, Filip Noak, Vito Novak, Patrik Srnec, David Šlezak, Petar Tkalec, Marko Tomašić, Niko Tučić, Florijan Vaser, Fran Vugrinec, Nikola Zgrebec

Rezultati: Mladost Komet 2:7, D. Kraljevec/Goričan 0:4, Dinamo (D) 0:6, Sloga (Č) 0:12, Petica 1:7, Sv. Juraj na Bregu 4:5, Mala Subotica 0:11, Omladinac (NSR)/Sloboda (M) 1:7, Međimurec 3:3, For 0:3, Graničar/Vidovčan 9:0

Poredak: 1. Dinamo (D) 31, 2. Mala Subotica 28, 3. Sloga (Č) 25, 4. Mladost Komet 24, 5. Petica 19, 6. Sv. Juraj na Bregu 18, 7. Omladinac (NSR)/Sloboda (M) 18, 8. D. Kraljevec/Goričan 12, 9. Međimurec 10, 10. For 6, 11. Nedelišće 4 (1-1-9 / 20:65), 12. Graničar/Vidovčan 0 bodova


U-14 (st. pioniri / 2003. i mlađi): Borna Čuček, Jan Fegeš, Ivan Horvat, Nikola Horvat, Filip Jengić, Petar Logožar, Martin Mlinarić, Matija Paman, Fran Senčar, Lovro Štefulj, Marko Tkalec

Rezultati: Mladost Komet 3:4, D. Kraljevec/Goričan 14:0, Dinamo (D) 1:11, Sloga (Č) 1:2, Petica 1:4, Sv. Juraj na Bregu 7:1, Mala Subotica 0:3, Omladinac (NSR)/Sloboda (M) 1:7, Međimurec 1:4, For 11:2, Graničar/Vidovčan 0:3

Poredak: 1. Dinamo (D) 33, 2. Graničar/Vidovčan 22, 3. Mala Subotica 22, 4. Mladost Komet 22, 5. Petica 21, 6. Omladinac (NSR)/Sloboda (M) 18, 7. Sloga (Č) 16, 8. Međimurec 16, 9. For 13, 10. Nedelišće 6 (2-0-9 / 31:50), 11. Sv. Juraj na Bregu 6, 12. D. Kraljevec/Goričan 0 bodova


U-17 (juniori / 2000. i mlađi + 1999.): Josip Čutura, Arian Dokleja, Karlo Labaš, Filip Makšadi, Matija Marciuš, Luka Mikolaj, Filip Paman, Matija Pergar, Borna Petrovečki, Sandi Pleh, Lucian Režek, David Štefulj, Petar Žnidarić + Dominik Jambrošić, Benjamin Krnjak, Patrik Međimurec, Luka Špiranec, Leon Vrček

Rezultati: Mala Subotica 0:4, Zelenko 2:5, Sloga/Strahoninec 4:3, Petica 3:2, Sveti Martin 0:6, Naprijed 4:0, Rudar 0:12, Sv. Juraj na Bregu 3:1, For 3:2, Graničar/Vidovčan 6:8, Mladost Komet 0:3

Poredak: 1. Mladost Komet 33, 2. Sveti Martin 30, 3. Rudar 27, 4. Graničar/Vidovčan 18, 5. Zelenko 16, 6. Nedelišće 15 (5-0-6 / 25:46), 7. For 14, 8. Mala Subotica 13, 9. Sloga/Strahoninec 13, 10. Sv. Juraj na Bregu 6, 11. Naprijed 5, 12. Petica 4 boda