Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Video: Nedelišće - Sloboda 2:1

U pretposljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva Nedelišće je ugostilo općinskog rivala Slobodu iz Slakovca i pobijedilo 2:1. Dominacija tokom cijelog susreta trebala je biti okrunjena s još ponekim pogotkom, no najvažnije je bilo osvajanje tri boda jer je istovremeno Polet kiksao kod kuće i Nedelišću prepustio 1. mjesto.

Svi golovi na utakmici postignuti su u prvom poluvremenu. Nogometaši Nedelišća poveli su pogotkom Zvonimira Panića iz kaznenog udarca, sredinom poluvremena u strijelce se upisuje Luka Brlenić i udvostručuje vodstvo, dok je desetak minuta kasnije jedini pogodak za Slakovčane postigao Nino Cvetković.

Sve golove i ostale važne situacije izdvojili smo u video sažetak: