Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Slakovčani s tri poraza u nizu dolaze u Nedelišće

Dva kola preostala su do kraja jesenskog dijela prvenstva, Polet je na samom vrhu poretka, Nedelišće je s bodom manje na 2. mjestu, a vodeću trojku zaokružuje Dinamo s tri boda manje od lidera. Još je šest bodova u igri, unutar tog kruga je pet klubova, no mala je vjerojatnost da će netko izvan spomenutih doći do jesenskog naslova.

Na Tratama se igra novi općinski derbi, u subotu dolazi Sloboda iz Slakovca koja se nalazi na 13. mjestu s 10 osvojenih bodova (2 pobjede, 4 remija, 7 poraza) i gol-razlikom 9:19. Samo je Jalžabet postigao manje pogodaka od njih u dosadašnjem dijelu sezone. Jedini igrač koji je postigao više od jednog pogotka, ujedno i najbolji klupski strijelac, je Kristijan Fegeš s dva pogotka.

U posljednjih 12 međusobnih susreta Nedelišću je pripalo sedam pobjeda, Slobodi četiri, dok jednom nije bilo pobjednika, s gol-razlikom 22:17. Slakovčani su trenutno u nizu od tri poraza, a u sedam gostujućih utakmica osvojili su pet bodova. U ovom susretu u domaćem sastavu neće biti suspendiranog Tomislava Levačića, a u gostujućem kartoniranog Borisa Vrbanca.

Utakmica 14. kola 4. HNL Čakovec-Varaždin između Nedelišća i Slobode odigrat će se 18. studenog (subota) na SRC-u Trate s početkom u 13:30 sati!

Glavni sudac: Nino Škrobar (Brezje)
1. pomoćni sudac: Matej Mesarić (Mali Mihaljevec)
2. pomoćni sudac: Mario Mustač (Sveta Marija)
Delegat: Željko Panić (Varaždin)

I kad gube i kad tuku,
Nedelišće u srcu mom!