Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Samo pobjeda dolazi u obzir kod fenjeraša u Gojancu

Jesenski dio sve je bliži kraju, a još se ne nazire tko će proljeće dočekati na liderskoj poziciji. Prvoplasirani Polet ima samo bod više od Nedelišća, tri više od Dinama, a zatim slijede čak četiri kluba unutar dva boda. Prvenstvo je neizvjesno, nema neporaženih, i oni najbolji imaju svoje slabosti.

Idući protivnik naših nogometaša je Plitvica iz Gojanca, posljednjeplasirana momčad na tablici. U 12 odigranih utakmica je osvojila sedam bodova (2 pobjede, 1 remi, 9 poraza) s gol-razlikom 19:44. Najbolji klupski strijelac je Luka Tomašić sa šest pogodaka, a slijedi ga Jošua Horvat sa četiri. Trenutno su u nizu od pet utakmica bez pobjede.

U dosadašnjih pet domaćih utakmica imaju ravnomjeran učinak s dvije pobjede, dva poraza i jednim neriješenim ishodom. Međusobni susreti u protekle tri sezone u ovoj ligi su na strani Nedelišća koje ima pet pobjeda, dok je Plitvici pripala jedna, i to iz proljetnog dijela prošle sezone. Zbog žutih kartona pravo nastupa u našim redovima nema Nino Pintarić.

Utakmica 13. kola 4. HNL Čakovec-Varaždin između Plitvice i Nedelišća odigrat će se 12. studenog (nedjelja) u Gojancu s početkom u 13:30 sati!

Glavni sudac: Damir Klarić (Turčišće)
1. pomoćni sudac: Vjeran Tuksar (Peklenica)
2. pomoćni sudac: Ivica Felker (Strahoninec)
Delegat: Mario Mavriček (Zbelava)

I kad gube i kad tuku,
Nedelišće u srcu mom!