Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Video: Nedelišće - Međimurec 3:3

Susjedski derbi Nedelišća i Međimurca odigran u 12. kolu 4. HNL Čakovec-Varaždin završio je bez pobjednika, rezultatom 3:3. Gosti iz Dunjkovca-Pretetinca prokockali su veliku prednost od 0:2 nakon što su puno bolje ušli u susret i zasluženo imali dva pogotka prednosti. Igrači Nedelišća do vrijednog boda stigli su u zadnjim sekundama.

Međimurec je poveo golovima Shoheija Yokoyame i Darijana Treske, domaćin poravnao rezultat s dva pogotka Zvonimira Panića, gosti vraćaju vodstvo golom Treske, dok Nedelišću bod donosi Branimir Špicar u drugoj minuti sudačke nadoknade. Sve golove i ostale važne situacije izdvojili smo u video sažetak...