Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Video: Podravina - Nedelišće 1:2

Nedelišće je u 11. kolu 4. HNL Čakovec-Varaždin gostovalo u Ludbregu kod Podravine i u derbiju kola upisalo zasluženu i vrlo vrijednu pobjedu. Iako je domaća momčad rano povela i u početnoj fazi utakmice imala još niz prilika, nogometaši Nedelišća preuzeli su inicijativu od sredine prvog poluvremena i preokrenuli rezultat.

Strijelci u preokretu i za osvajanje važna tri boda bili su Zvonimir Panić i Luka Brlenić, dok je pogodak za Ludbrežane postigao Nikola Međimorec. Sva važna događanja s utakmice izdvojili smo u 11-minutni video sažetak...