Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Preložani stižu u formi, pokazati da nismo njihove mušterije

Velika šansa za ponovno penjanje na 1. mjesto na tablici propuštena je u prošlom kolu, bio je to vikend za zaborav vodeće četvorke. Tablica je podijeljena u gotovo pravilne trećine, sada se u ekipu gornjeg dijela poretka vratio Rudar, iza njih je pet klubova unutar tri boda, a u istom razmaku su i klubovi od 11. do 16. mjesta.

A nakon poraza u Jalžabetu dolazi nam Mladost Komet iz Preloga koja je u posljednje tri utakmice ostvarila maksimalan učinak. Nakon devet odigranih kola nalaze se na 7. mjestu s 15 osvojenih bodova (5 pobjeda, 4 poraza) i gol-razlikom 19:16. Krasi ih raznovrsnost u ofenzivi, najbolji klupski strijelac je Denis Golubić sa četiri pogotka, a čak tri njegova suigrača postigla su tek jedan manje.

Zanimljivo je da je ovo već deseta uzastopna sezona kako se klubovi natječu u istoj ligi, a u dosadašnjih šest utakmica odigranih u ovom rangu natjecanju kroz protekle tri sezone uspješniji su Preložani s tri pobjede, Nedelišće ima dvije, a jednom nije bilo pobjednika. U posljednja tri susreta naši igrači su bez pobjede protiv Mladostaša i taj niz treba stati. Zbog žutih kartona pravo nastupa nema Branimir Špicar.

Utakmica 10. kola 4. HNL Čakovec-Varaždin između Nedelišća i Mladosti Komet odigrat će se 21. listopada (subota) na SRC-u Trate s početkom u 15:00 sati!

Glavni sudac: Goran Žganec (Čakovec)
1. pomoćni sudac: Vjeran Tuksar (Peklenica)
2. pomoćni sudac: Denis Fic (Lopatinec)
Delegat: Josip Kušen (Jerovec)

I kad gube i kad tuku
Nedelišće u srcu mom!