Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Nedelišće u Jalžabetu, koji je dosad neporažen kod kuće

Oporavak od uvjerljivog poraza u Hrvatskom kupu od Intera išao je postepeno, najprije poraz u Domašincu, zatim remi na domaćem terenu s Poletom, da bi prošle subote dobrom igrom bila upisana sigurna pobjeda protiv susjednih Pušćina. Nakon dvije domaće utakmice sada slijedi novo gostovanje.

Protivnik je Jalžabet, stalni član ove lige od prve sezone. Trenutno se nalaze na 10. mjestu s devet osvojenih bodova (2 pobjede, 3 remija, 3 poraza) u osam odigranih utakmica i gol-razlikom 5:10. Najneefikasnija su momčad lige, ali također malo i primaju. Najbolji klupski strijelac je Nenad Hanc s dva pogotka. Teren u Jalžabetu znao je biti neugodan za Nedelišće.

U posljednjih osam međusobnih susreta Nedelišće je slavilo četiri puta, Jalžabet dva puta, a isto toliko bilo je i remija. Od pet utakmica odigranih u Jalžabetu domaćin je bio bolji dva puta, gosti također, a jednom nije bilo pobjednika. Ove sezone su od ukupnih devet bodova čak osam osvojili na svojem terenu uz dvije pobjede i dva remija u četiri domaće utakmice.

Utakmica 9. kola 4. HNL Čakovec-Varaždin između Jalžabeta i Nedelišća odigrat će se 15. listopada (nedjelja) u Jalžabetu s početkom u 15:00 sati!

Glavni sudac: Nino Škrobar (Brezje)
1. pomoćni sudac: Bruno Brljak (Donja Dubrava)
2. pomoćni sudac: Dominik Mihoci (Čukovec)
Delegat: Stanko Loparić (Globočec Ludbreški)

I kad gube i kad tuku
Nedelišće u srcu mom!