Rezultati mlađih uzrasta i veterana (07./08.10.2017.)

Odigrano je 9. kolo Kvalitetne lige ŠN MNS-a u kojem je na Tratama gostovala susjedna ŠN Međimurec/Sloboda, a protiv koje u uzrastu U-12 osvojen prvi ovosezonski bod, dok su zabilježeni porazi u uzrastima U-10 i U-14. Solidan broh gledatelja pratio je ove zanimljive općinske derbije. Utakmica protiv ŠN For u uzrastu U-17 je odgođena.

Neizmjerno važan trenutak za normalno funkcioniranje škole nogometa dogodio se prošlog tjedna kad je dogovorena suradnja sa susjednim NK Strahonincem, a koji nam je ustupio čak 16 mladih nogometaša, po osam u uzrastima U-10 i U-12. I odmah su viđeni prvi rezultati, ekipa U-12 zaostajala je 0:2, preokrenula na 3:2, sve u prvom poluvremenu, i na kraju primila pogodak za 3:3.

Veselje zbog osvajanja prvog boda tek je uspio pokvariti "djelitelj pravde" iz čijih je očitih pogrešaka protivnik postigao čak dva pogotka. U uzrastu U-14 Nedelišće je povelo u 1. minuti, poluvrijeme bilo 1:1, a u nastavku gosti zasluženo dolaze do pobjede. Jedina jednosmjerna utakmica bila je u uzrastu U-10 u kojem su gosti na poluvremenu imali 0:4, da bi završilo sa 2:7.

Veterani su u ponedjeljak bili slobodni, te su vikend iskoristili za prijateljsku utakmicu, u subotu su ugostili reprezentaciju odvjetnika Hrvatske koja je bila bolja rezultatom 3:7. Pred mlađim uzrastima sada su gostovanja, U-10, U-12 i U-14 kod ŠN For, a U-17 kod ŠN Graničar/Vidovčan. Veteranima idući ponedjeljak dolaze susjedni rivali iz Slakovca protiv kojih se moraju vratiti na vrh tablice.

Poredak:

U-10: Sloga (Č) 27, Dinamo (D) 24, Petica 22, Mladost Komet 16, Mala Subotica i Međimurec 15, For 12, Sv. Juraj na Bregu i D. Kraljevec/Goričan 9, Omladinac/Sloboda 6, Nedelišće i Graničar/Vidovčan 0 bodova

U-12: Dinamo (D) 27, Mala Subotica 22, Sloga (Č) i Mladost Komet 21, Petica 16, Sv. Juraj na Bregu, D. Kraljevec/Goričan i Omladinac/Sloboda 12, Međimurec 7, For 3, Nedelišće 1, Graničar/Vidovčan 0 bodova

U-14: Dinamo (D) 24, Mala Subotica, Graničar/Vidovčan i Petica 18, Sloga (Č), Mladost Komet i Međimurec 16, Omladinac/Sloboda 12, For 7, Nedelišće 6, Sv. Juraj na Bregu 3, D. Kraljevec/Goričan 0 bodova

U-17: Mladost Komet 24, Rudar i Sveti Martin 21, Zelenko 13, Graničar/Vidovčan i Nedelišće 12, For 11, Mala Subotica i Sloga/Strahoninec 10, Sv. Juraj na Bregu 3, Naprijed 2, Petica 1 bod

Veterani: Omladinac (NSR) 13, Nedelišće 12, Sokol i Pobjeda 9, Hajduk (B) i Sloboda (S) 7, Šenkovec 5, Omladinac (M) 1 bod

Raspored:

U-10:
Pribislavec: For - Nedelišće (15. listopada, nedjelja, 10:00 sati)

U-12:
Belica: For - Nedelišće (14. listopada, subota, 10:00 sati)

U-14:
Ivanovec: For - Nedelišće (15. listopada, nedjelja, 10:00 sati)

U-17:
Kotoriba: Graničar/Vidovčan - Nedelišće (14. listopada, subota, 15:00 sati)

Veterani:
Nedelišće: Nedelišće - Sloboda (S) (16. listopada, ponedjeljak, 15:00 sati)

(Promjene termina ili mjesta odigravanja, kao i obavijesti o eventualnim odgodama, ukoliko do istih dođe, bit će pravovremeno objavljene unutar ovog članka!)