Rezultati mlađih uzrasta i veterana (28.09.-02.10.2017.)

Odigrano je 8. kolo Kvalitetne lige ŠN MNS-a u kojem je ekipa U-17 osvojila tri boda u noćnoj utakmici na gostovanju kod ŠN Sveti Juraj na Bregu, dok su ekipe U-10, U-12 i U-14 poražene u gostima kod NŠ Omladinac (NSR)/Sloboda (M). Veterani su na domaćem terenu poraženi u općinskom derbiju od Pobjede, no i dalje su vodeći na tablici.

Rezultati:

U-10:
Mihovljan: Omladinac/Sloboda - Nedelišće 6:1

U-12:
Mihovljan: Omladinac/Sloboda - Nedelišće 7:1

U-14:
Novo Selo Rok: Omladinac/Sloboda - Nedelišće 7:1

U-17:
Zasadbreg: Sv. Juraj na Bregu - Nedelišće 1:3

Veterani:
Nedelišće: Nedelišće - Pobjeda 1:2


Poredak:

U-10: Sloga (Č) 24, Petica i Dinamo (D) 21, Mladost Komet 15, Mala Subotica, Međimurec i For 12, D. Kraljevec/Goričan 9, Sv. Juraj na Bregu i Omladinac/Sloboda 6, Nedelišće i Graničar/Vidovčan 0 bodova

U-12: Dinamo (D) 24, Mala Subotica 19, Sloga (Č) i Mladost Komet 18, Petica 16, D. Kraljevec/Goričan i Omladinac/Sloboda 12, Sv. Juraj na Bregu 9, Međimurec 6, For 3, Nedelišće i Graničar/Vidovčan 0 bodova

U-14: Dinamo (D) 21, Mladost Komet 16, Graničar/Vidovčan, Mala Subotica i Petica 15, Sloga (Č) i Međimurec 13, Omladinac/Sloboda 12, For 7, Nedelišće 6, Sv. Juraj na Bregu 3, D. Kraljevec/Goričan 0 bodova

U-17: Sveti Martin i Mladost Komet 21, Rudar 18, Graničar/Vidovčan i Nedelišće 12, For 11, Mala Subotica i Zelenko 10, Sloga/Strahoninec 7, Sv. Juraj na Bregu 3, Naprijed 2, Petica 1 bod

Veterani: Nedelišće 12, Omladinac (NSR) 10, Sokol i Pobjeda 9, Sloboda (S) 7, Šenkovec 5, Hajduk (B) 4, Omladinac (M) 1


Raspored:

U-10:
Nedelišće: Nedelišće - Međimurec (8. listopada, nedjelja, 10:00 sati)

U-12:
Nedelišće: Nedelišće - Međimurec (7. listopada, subota, 10:00 sati)

U-14:
Nedelišće: Nedelišće - Međimurec (8. listopada, nedjelja, 11:15 sati)

U-17:
Nedelišće: Nedelišće - For (ODGOĐENO)

Veterani - prijateljska utakmica:
Nedelišće: Nedelišće - Reprezentacija odvjetnika Hrvatske (7. listopada, subota, 13:15 sati)
slobodni u 7. kolu koje se igra u ponedjeljak, 9. listopada

(Promjene termina ili mjesta odigravanja, kao i obavijesti o eventualnim odgodama, ukoliko do istih dođe, bit će pravovremeno objavljene unutar ovog članka!)