Rezultati mlađih uzrasta i veterana (23.-25.09.2017.)

Odigrano je 7. kolo Kvalitetne lige ŠN MNS-a u kojem je U-12 ekipa poražena kod NŠ Mala Subotica, dok se zbog nedovoljnog broja naših igrača nisu odigrale utakmice u uzrastima U-10 i U-14. Ekipa U-17 također se loše provela, ali na domaćem terenu. Veterani su katastrofalan klupski vikend uljepšali pobjedom i zasjeli na vrh tablice.

Rezultati:

U-10:
Mala Subotica: Mala Subotica - Nedelišće 3:0 pf.

U-12:
Palovec: Mala Subotica - Nedelišće 11:0

U-14:
Palovec: Mala Subotica - Nedelišće 3:0 pf.

U-17:
Nedelišće: Nedelišće - Rudar 0:12

Veterani:
Brezje: Hajduk - Nedelišće 2:5


Poredak:

U-10: Sloga (Č) 21, Petica 18, Mladost Komet i Dinamo (D) 15, Mala Subotica 12, D. Kraljevec/Goričan, Međimurec i For 9, Sv. Juraj na Bregu 6, Omladinac/Sloboda 3, Nedelišće i Graničar/Vidovčan 0 bodova

U-12: Dinamo (D) 18, Mladost Komet i Sloga (Č) 15, Mala Subotica 13, D. Kraljevec/Goričan 12, Petica 10, Omladinac/Sloboda i Međimurec 6, Sv. Juraj na Bregu i For 3, Nedelišće i Graničar/Vidovčan 0 bodova

U-14: Dinamo (D) 18, Graničar/Vidovčan 15, Mladost Komet, Sloga (Č) i Međimurec 13, Mala Subotica i Petica 12, Omladinac/Sloboda 9, Nedelišće 6, For 4, Sv. Juraj na Bregu 3, D. Kraljevec/Goričan 0 bodova

U-17: Sveti Martin i Mladost Komet 18, Rudar 15, Graničar/Vidovčan 12, For 11, Mala Subotica 10, Nedelišće 9, Zelenko i Sloga/Strahoninec 7, Sv. Juraj na Bregu 3, Naprijed 2, Petica 1 bod

Veterani: Nedelišće 12, Sokol i Pobjeda 9, Omladinac (NSR), Hajduk (B) i Sloboda (S) 7, Šenkovec 5, Omladinac (M) 1, Plavi 0 bodova
→ Napomena: NK Plavi Peklenica odustali od natjecanja


Raspored:

U-10:
Mihovljan: Omladinac/Sloboda - Nedelišće (1. listopada, nedjelja, 11:15 sati)

U-12:
Mihovljan: Omladinac/Sloboda - Nedelišće (30. rujna, subota, 10:00 sati)

U-14:
Novo Selo Rok: Omladinac/Sloboda - Nedelišće (1. listopada, nedjelja, 11:15 sati)

U-17:
Zasadbreg: Sv. Juraj na Bregu - Nedelišće (28. rujna, četvrtak, 20:00 sati)
→ Suspenzija: Luka Špiranec (za odraditi - 1 utakmica)

Veterani:
Nedelišće: Nedelišće - Pobjeda (2. listopada, ponedjeljak, 16:00 sati)

(Promjene termina ili mjesta odigravanja, kao i obavijesti o eventualnim odgodama, ukoliko do istih dođe, bit će pravovremeno objavljene unutar ovog članka!)