Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Mlada momčad Nedelišća poražena u Macincu, ali pružila dobar otpor

Posljednju provjeru pred početak prvenstva, iako je glavna generalka odigrana u subotu s Hotizom, nogometaši Nedelišća imali su na gostovanju kod Centrometala u prijateljskoj utakmici odigranoj na blagdan Velike Gospe i povodom Dana Macinca. Susretu je prisustvovalo oko 200 gledatelja, a nakon dugo vremena Nedelišće je zaigralo u plavoj garnituri dresova.

Od 14 igrača koliko ih je bilo na raspolaganju šestorica još mogu nastupati za juniore, još sedmorica su bila mlađa od 25 godina, a jedini stariji bio je Danijel Mesarić koji je odradio cijelu utakmicu nakon što je protiv Hotize pocrvenio u drugom poluvremenu. Prosjek starosti naše momčadi u Macincu iznosio je 20 godina. Vrlo brzo postignuti su prvi golovi.

Centrometal je poveo u 6. minuti, a već u sljedećoj minuti, ubrzo nakon što se krenulo s centra izjednačujući pogodak je lobom postigao Dominik Jambrošić. U 27. minuti Mesariću je obranjen kazneni udarac, a i odbijena lopta pogađa vratara. Domaćin je vratio vodstvo u 51. minuti iz kaznenog udarca i s pobjedom Centrometala od 2:1 završena je utakmica.

Nedelišće: Kocijan, K. Marciuš, Vrček, Mesarić, Vizinger, Špicar, Cvetković, Mandić, Jambrošić, Nemet, Petrovečki (još su igrali: Paman, K. Labaš, M. Marciuš)