Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Bez pobjednika u žustrom prijateljskom dvoboju s Hotizom

Tjedan dana prije početka prvenstva nogometaši Nedelišća na SRC-u Trate ugostili su momčad Hotize, iz istoimenog mjesta u Sloveniji koje se nalazi na samoj granici s Hrvatskom. Klub se natječe u 3. SNL - Istok i njima je također ovo bila generalka pred prve natjecateljske utakmice.

Prijateljskom susretu prisustvovalo je oko 100 gledatelja, a pravdu je dijelila sudačka trojka Srnec, Filipčić, Horvat. Nedelišće je ovog puta bilo gotovo kompletno, bez dvojice standardnih prvotimaca u prošlim sezonama. Naši nogometaši poveli su u 28. minuti, a ubrzo, već u 34. minuti su i povećali tu prednost na 2:0.

Posebno je upečatljiv bio drugi pogodak koji je djelo Branimira Špicara koji je mrežu gostiju pogodio s 30-tak metara udaljenosti. Drugo poluvrijeme pripalo je slovenskim nogometašima, Hotiza je golovima u 61. i 80. minuti uspjela izjednačiti rezultat na konačnih 2:2. Iduće subote u 1. kolu u Nedelišću gostuje Zelengaj.

Nedelišće: Kocijan, Mesarić, Panić, Pintarić, Antunović, Brlenić, Špicar, Martinović, Mandić, Vizinger, Nemet (još su igrali: Međumurac, Jambrošić, Vrček, Vibovec)