Pregled nastupa mlađih uzrasta 2016./2017.

Prva sezona u Kvalitetnoj ligi ŠN za mlađe uzraste koju je organizirao Međimurski nogometni savez je završena još prije mjesec dana, a tim povodom donosimo vam rezultate i tablicu naših mladih nogometaša. U ovom novom natjecanju sudjelovali smo s četiri uzrasta: U-10 (limači), U-12 (mlađi pioniri), U-15 (stariji pioniri) i U-17 (juniori).

U-10 (format: 11 ekipa, dvokružno - 22 kola, trajanje: 2 x 25 min., teren: 60 x 40 m, igrači: 8 + 1)
 
Rezultati: Mladost Komet 0:13, D. Kraljevec/Goričan 1:8, Zelenko/Dinamo 1:3, Sloga 0:5, Petica 2:4, Sv. Juraj na Bregu 8:0, Mala Subotica 1:7, Međimurec/Sloboda 2:2, Nogometaš 13 2:2, Graničar/Vidovčan 2:1, Mladost Komet 1:7, D. Kraljevec/Goričan 0:4, Zelenko/Dinamo 0:8, Sloga 1:9, Petica 1:4, Sv. Juraj na Bregu 2:0, Mala Subotica 1:11, Međimurec/Sloboda 2:1, Nogometaš 13 5:0, Graničar/Vidovčan 3:1

Nastupali su: Kristijano Graf, Sebastian Jalušić, Šimun Kolar, Loris Kripner, Matija Lesinger, Marko Maček, Filip Novak, Jakša Novak, Luka Novak, Petar Oreški, Patrik Pintarić, Borna Sakač, Jan Senčar, Petar Tkalec, Niko Toplek, Florijan Vaser, Manuel Vurušić, Evan Zorković / treneri: Krešo Žnidarić, Franjo Pintarić

Najbolji strijelac: Šimun Kolar - 16 golova

Čestitke Nogometnoj školi Sloga na 1. mjestu!
 


 
U-12 (format: 11 ekipa, dvokružno - 22 kola, trajanje: 2 x 30 min., teren: standard, igrači: 10 + 1)

Rezultati: Mladost Komet 4:1, D. Kraljevec/Goričan 8:4, Zelenko/Dinamo 2:2, Sloga 2:5, Petica 2:4, Sv. Juraj na Bregu 5:1, Mala Subotica 0:3, Međimurec/Sloboda 1:4, Nogometaš 13 1:7, Graničar/Vidovčan 5:1, Mladost Komet 4:2, D. Kraljevec/Goričan 3:4, Zelenko/Dinamo 1:10, Sloga 0:5, Petica 3:2, Sv. Juraj na Bregu 5:0, Mala Subotica 0:8, Međimurec/Sloboda 2:6, Nogometaš 13 1:1, Graničar/Vidovčan 15:0

Nastupali su: Borna Čuček, Ivan Horvat, Šimun Kolar, Mihael Lovrec, Jakša Novak, Vito Novak, Amedeo Oreški, Matija Paman, Ronaldo Podvezanec, Fran Senčar, Marko Tkalec, Petar Tkalec, Edo Topolnjak, Niko Tučić, Florijan Vaser / trener: Krešo Žnidarić

Najbolji strijelac: Šimun Kolar - 25 golova
 
Čestitke Školi nogometa Međimurec/Sloboda na 1. mjestu!
 


 
U-15 (format: 11 ekipa, dvokružno - 22 kola, trajanje: 2 x 35 min., teren: standard, igrači: 10 + 1)

Rezultati: Mladost Komet 2:2, D. Kraljevec/Goričan 4:0, Zelenko/Dinamo 1:6, Sloga 2:8, Petica 1:3, Sv. Juraj na Bregu 3:4, Mala Subotica 0:9, Međimurec/Sloboda 1:1, Nogometaš 13 0:5, Graničar/Vidovčan 2:7, Mladost Komet 2:0, D. Kraljevec/Goričan 6:1, Zelenko/Dinamo 1:4, Sloga 0:3, Petica 1:3, Sv. Juraj na Bregu 0:17, Mala Subotica 0:10, Međimurec/Sloboda 1:2, Nogometaš 13 0:8, Graničar/Vidovčan 1:11

Nastupali su: Josip Brezovec, Borna Čuček, Jan Fegeš, Karlo Gala, Nikola Horvat, Filip Jengić, Danijel Kovačić, Petar Logožar, Mihael Lovrec, Matija Marciuš, Martin Mlinarić, Vito Novak, Matija Paman, Sandi Pleh, Lovro Štefulj, Marko Tkalec, Edo Topolnjak, Karlo Topolnjak, Niko Tučić, Petar Žnidarić / trener: Danijel Štefulj

Najbolji strijelac: Matija Marciuš - 9 golova
 
Čestitke Školi nogometa Sveti Juraj na Bregu na 1. mjestu!
 



U-17 (format: 13 ekipa, dvokružno - 26 kola, trajanje: 2 x 45 min., teren: standard, igrači: 10 + 1)

Rezultati: Zelenko/Dinamo 2:1, Sloga/Strahoninec 3:1, Petica 2:0, Sveti Martin 0:2, D. Kraljevec/Goričan 6:0, Međimurec/Sloboda 4:0, Rudar 1:2, Sv. Juraj na Bregu 5:1, Nogometaš 13 0:1, Graničar/Vidovčan 7:2, Mladost Komet 1:1, Mala Subotica 1:2, Zelenko/Dinamo 4:2, Sloga/Strahoninec 4:4, Petica 5:0, Sveti Martin 1:3, D. Kraljevec/Goričan 3:2, Međimurec/Sloboda 7:0, Rudar 0:0, Sv. Juraj na Bregu 3:1, Nogometaš 13 3:2, Graničar/Vidovčan 3:5, Mladost Komet 2:3, Mala Subotica 5:7

Nastupali su: Josip Brezovec, Robert Cvetković, Arian Dokleja, David Herceg, Patrik Ivančić, Dominik Jambrošić, Marin Tin Kovačić, Benjamin Krnjak, Karlo Marciuš, Matija Marciuš, Patrik Međimurec, Luka Mikolaj, Filip Paman, Matija Pergar, Filip Pleh, Sandi Pleh, Lucian Režek, Luka Špiranec, David Štefulj, Vedran Tkalec, Fran Vibovec, Leon Vrček, Petar Žnidarić / trener: Danijel Štefulj

Najbolji strijelci: Luka Špiranec i Karlo Marciuš - 19 golova
 
Čestitke Nogometnoj školi Nogometaš 13 na 1. mjestu!
 

 
Jedan od najljepših trenutaka sezone:
 

Tako to radi Šimeeeee ... :)

Posted by Škola nogometa Nedelišće on 30. listopada 2016