Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Nedelišće izvojevalo pobjedu u Domašincu, vratari pamte i bolje dane

Teško je reći jesu li nogometaši Nedelišća položili posljednji test prije početka proljetnog dijela jer prikazano u Domašincu protiv Dinama vjerojatno neće biti dovoljno da se svladaju najbolje ekipe iz MŽNL. Na gostovanju kod lidera 1. ŽNL utakmici je prisustvovalo stotinjak gledatelja koji su tjedan dana prije nastavka sezone svjedočili pravoj golijadi.

Naša momčad povela je u vrlo ranoj fazi susreta, već u 3. minuti odbijena lopta dolazi do Zorana Lukavečkog koji udarcem izvan šesnaesterca postiže lijep pogodak za vodstvo 1:0. U 21. minuti strijelac za 2:0 bio je Manuel Marčec, a zatim se na novi pogodak čekalo do same završnice prvog poluvremena kad su postignuta dva. Nakon kardinalne greške vratara Nedelišća Karla Kocijana domaćin u 42. minuti smanjuje na 2:1, iako sudac, koji je stajao pri centru, realno nije mogao procijeniti je li lopta prošla gol-crtu jer ju je Kocijan uspio izbiti van.

No, gol je bio regularan jer se u ravnini moglo vidjeti da je lopta prešla crtu. U zadnjim sekundama prvog dijela prednost od dva pogotka Nedelišću je vratio Branimir Špicar koji je bio strijelac za 3:1. I u nastavku utakmice mreže su se nastavile tresti, drugo poluvrijeme rezultatski je pripalo Dinamu. U 60. minuti nova greška vratara, ovog puta Darija Novaka i domaća momčad zabija za 3:2. Svojim drugim pogotkom na utakmici Lukavečki je u 67. minuti strijelac za 4:2, a konačnih 4:3 Domašinčani su postavili u 72. minuti.


NK Dinamo (D) - NK Nedelišće 3:4 (1:3)
Igralište: Kokotov vez, Domašinec / Gledatelja: 100
Sudac: Damir Klarić (Turčišće)

Strijelci: 0:1 Lukavečki, 0:2 Marčec, 1:2, 1:3 Špicar, 2:3, 2:4 Lukavečki, 3:4

Nedelišće: Kocijan, Mesarić, Panić, Pintarić, Bađari, Filipović, Lukavečki, Špicar, Marčec, Kosir (još su igrali: Vizinger, Novak, Levačić)