Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Slaba predstava Nedelišća i Jedinstva (GM), bez golova u 90 minuta

Nakon 0:0 u prijateljskom susretu vjerojatno nema strane koja je zadovoljna takvim ishodom, ni momčadi, a ni gledatelji. Dan nakon pobjede nad palovečkim Dinamom, u nedjelju je na Tratama gostovalo Jedinstvo iz Gornjeg Mihaljevca, osmoplasirani klub 1. županijske lige nakon jesenskog dijela sezone. Utakmicu je pratilo oko 70 gledatelja.

Prvih 45 minuta bilo je izuzetno slabo s obje strane jer praktički nijedni nisu ozbiljnije zapucali u okvir protivničkih vratiju. S takvim stanjem "na semaforu" svakako su mogli biti zadovoljniji gosti s obzirom na inferiornost u igračkoj kvaliteti. Nogometaši Nedelišća imali su posjed lopte na svojoj strani, ali to je bila tek jalova inicijativa koja nije bila konkretizirana ponekim pogotkom.

U drugom poluvremenu malo drugačija priča, ali pogoci nisu bili viđeni. Na vratima Nedelišća s dvije dobre reakcije istaknuo se Karlo Kocijan i zaključao svoju mrežu. Vratar Jedinstva imao je nešto više posla u nastavku utakmice, iz slobodnog udarca pokušao je Zoran Lukavečki, dok su ga iz igre testirali Zvonimir Panić, Nino Vizinger i Danijel Mesarić.


NK Nedelišće - NK Jedinstvo (GM) 0:0
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 70
Suci: Marijan Dumančić (Šenkovec), Dražen Sukanec, Mario Sukanec (oba Savska Ves)

Nedelišće: Novak, Pintarić, Panić, Vibovec, Bađari, Mesarić, Lukavečki, Ericson, Marčec, Kosir, Vizinger (još su igrali: Kocijan, Levačić, Vrček, K. Marciuš, Cvetković, M. Marciuš)