Podturen slomljen u završnici, puno promašaja obiju momčadi

Nogometaši Nedelišća ugostili su u subotu, 11. veljače, mladu momčad županijskog drugoligaša iz Podturna koja se pod vodstvom Nevena Bujanića, bivšeg igrača našeg kluba, nakon jesenskog dijela u skupini A nalazi na 3. mjestu prvenstvene tablice. Utakmica je po prohladnom vremenu odigrana na pomoćnom igralištu po terenu teškom za igru pred 50-tak gledatelja.

Bilo je to vrlo sadržajnih 90 minuta u kojima su i domaća i gostujuća momčad mogle postići po tri-četiri pogotka. I jedni i drugi propisno su se ispromašivali u izglednim prilikama te su brojne lopte odlazile pored stative, no i vratari su dobro odradili svoj posao, a Karlo Kocijan je u nekoliko navrata sjajno reagirao i sačuvao svoju mrežu praznom. To nije uspjelo Podturenčanima koji su primili pogodak nakon promjene vratara.

Desetak minuta prije kraja utakmice iz slobodnog udarca ubacio je Zoran Lukavečki, a pobjedonosni zgoditak glavom je postigao Zvonimir Panić. Novi dečki u rosteru na najbolji mogući način predstavili su se pred svojim navijačima. Već u nedjelju (12. veljače) u 14:30 sati na rasporedu je nova prijateljska utakmica, na istom mjestu protivnik će biti Centrometal iz Macinca koji će ove polusezone loviti povratak u MŽNL.


NK Nedelišće - NK Podturen 1:0 (0:0)
Igralište: pomoćno igralište, Nedelišće / Gledatelja: 50
Sudac: Darko Filipčić (Slakovec)

Strijelac: Panić

Nedelišće: Kocijan, Mesarić, Panić, Pintarić, Bađari, Branilović, Filipović, Lukavečki, Marčec, Vizinger, Kosir (još su igrali: Vibovec, Kuhar, Vrček, Cvetković, Marciuš)