Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Sedam golova Nafte 1903 protiv Nedelišća u Lendavi

Tjedan dana nakon početka priprema i nakon samo pet odrađenih treninga seniorska momčad Nedelišća odigrala je prvu utakmicu ove godine. U prijateljskom susretu protivnik je bila Nafta 1903, član 3. slovenske lige - istok i lider nakon jesenskog dijela prvenstva. Utakmica je odigrana u Lendavi na terenu s umjetnom travom kod Dvojezične osnovne škole I.

Domaćin je vrlo rano poveo, već u 3. minuti, zatim je uslijedilo pola sata dobre igre u kojem nije bilo pogodaka. U zadnjih desetak minuta prvog poluvremena Nafta je povećala svoju prednost na 3:0 golovima u 34. i 40. minuti. Naši nogometaši stvorili su nekoliko prilika, ali nije bilo opasnijeg udarca u okvir vratiju za protivničkog vratara. Nedelišće je u drugo poluvrijeme krenulo s tri izmjene, a na pogodak se čekalo gotovo 20 minuta.

Nafta je četvrti put zabila u 63. minuti, a nakon toga u razmaku od 12 minuta (78', 80' i 90') postigla još tri pogotka za uvjerljivu pobjedu 7:0. Nedelišće je najopasnije zaprijetilo krajem utakmice kad je iz slobodnog udarca dobro pucao Lukavečki. Visoki poraz nije zabrinjavajući jer je iza naših nogometaša tek tjedan dana treniranja, dok se Nafta priprema već gotovo mjesec dana te je bila vidljiva njihova bolja pripremljenost.


NK Nafta 1903 - NK Nedelišće 7:0 (3:0)
Igralište: DOŠ I, Lendava / Gledatelja: 100

Strijelci: Roginić i Vinko 2, Monjac, Šeruga i Zeljko 1 gol

Nedelišće: Košir, Mesarić, Panić, Pintarić, Branilović, Levačić, Filipović, Bađari, Lukavečki, Jukić, Marčec (još su igrali: Kocijan, Vibovec, Špicar, Fučko, Vrček, Cvetković)

Posted by NK Nedelišće on 4. veljače 2017