Nedelišće uveličalo proslavu proštenja u Sv. Đurđu

Između dviju prvenstvenih utakmica nogometaši Nedelišća odazvali su se pozivu te su u utorak (23. travnja) umjesto treninga odradili prijateljsku utakmicu u Svetom Đurđu, općini koja ovih dana slavi Dan općine i proštenje, tj. "Đurđevo 2013". Domaćin utakmice bio je nogometni klub Drava, osnovan 1934. godine, danas član 1. lige Nogometnog središta Ludbreg i nakon 16 odigranih utakmica trenutno sedmoplasirani klub na tablici u konkurenciji od 14 klubova.

Utakmica je započela u 17:30 sati, a naši nogometaši uvjerljivo su nadjačali Dravu s 5-1. Trener-igrač Nedelišća Davor Piškor, koji danas slavi 31. rođendan, i na kojemu mu ovom prilikom čestitamo, na teren je poslao izmijenjeni sastav i tako isprobao igrače uoči subotnjeg derbija protiv Mladosti iz Preloga. Dva pogotka za našu momčad postigao je Mateo Novak, a po jednom su se u strijelce upisali Manuel MarčecIvan Jarić i Marko Bađari.