Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Nedelišće opet bolje od Bratstva u prijateljskom susretu

Nakon što je pred mjesec dana odigrana prijateljska utakmica u sklopu priprema za proljetni dio sezone i ostvarena pobjeda 4:2, Nedelišće i Bratstvo su u Savskoj Vesi dogovorili novu utakmicu između dva prvenstvena kola. Protekle subote Bratstvo je u 17. kolu 2. ŽNL - Zapad ugostilo Jedinstvo iz Novog Sela na Dravi, a utakmica je završila podjelom bodova i rezultatom 1:1, dok je naša momčad gostovala kod Poleta u Svetom Martinu na Muri i ostvarila pobjedu 1:0. Za Nedelišće je ovom prigodom nastupio i 14-godišnji vratar Mišel Bezek, koji već duže vrijeme čuva gol u mlađim uzrastima Varaždina.


Mrežu domaćih načeo je Manuel Posavec već u 6. minuti, idućih pola sata igrači Bratstva su se uspjeli obraniti od pokušaja naših igrača, a u 35. minuti pogodak za 2:0 postiže Nino Vizinger. S tim se rezultatom otišlo na poluvrijeme, a u drugom dijelu pod reflektorima već u 48. minuti za vodstvo od tri pogotka razlike strijelac je bio Manuel Marčec. Desetak minuta kasnije Bratstvo je iz slobodnog udarca smanjilo na 3:1, a Denis Golubić u 65. minuti postavlja konačnih 4:1. Igrač-trener Nedelišća Goran Međumurac iskoristio je svih 18 nogometaša koje je imao na raspolaganju i bio je ovo dobar test uoči utakmice 18. kola protiv Podravca iz Virja. Pobjednik od samog početka nije dolazio u pitanje, jer su naši dominirali tokom cijele utakmice i domaćima nametnuli ritam koji nisu mogli pratiti, što se na kraju i osjetilo na rezultatu.

NK Nedelišće: Bezek, Kolarić, Bujanić, Levačić, Posavec, Topolnjak, Sakač, Međumurac, T. Pintarić, Hanc, Vizinger (još su igrali: Marčec, M. Novak, Golubić, Smrtić, N. Pintarić, Numanović, Krivak)