Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Dvije pobjede u tri pripremne utakmice

Nakon početnog poraza od 3-0 protiv Slobode iz Slakovca, naša momčad je odigrala još tri prijateljske utakmice na ovim zimskim pripremama protiv klubova iz 1. i 2. županijske lige. U subotu, 8. veljače je odigran susret u Savskoj Vesi protiv tamošnjeg Bratstva, koje nakon jesenskog dijela drži 6. mjesto na tablici 2. ŽNL - Zapad. Ostvarena je pobjeda 4-2, a dva pogotka postigao je Denis Golubić, dok su po jednog postigli Nenad Hanc i Manuel Posavec.

Nastupili su: D. Novak - T. Pintarić, Kolarić, N. Pintarić, Sakač - Hanc, Bujanić, Levačić, Mihalic - Golubić, Međumurac
(još su igrali: Šoltić, Numanović, Smrtić, Vizinger, Marčec, M. Novak, Posavec)


Nakon pobjede nad Bratstvom protekle subote (15. veljače) je odigran susret u Novom Selu Rok protiv Omladinca, koji je nakon jeseni 13. klub 1. ŽNL. Domaćin je bio bolji s 2-1, a jedini pogodak za Nedelišće postigao je Nenad Hanc. Obje momčadi završile su utakmicu s deset igrača na terenu, a s naše je strane isključen Nino Pintarić.

Nastupili su: D. Novak - T. Pintarić, Kolarić, N. Pintarić, Sakač - Cindrić, Posavec, Marčec, Levačić - Golubić, Međumurac
(još su igrali: Šoltić, Numanović, Smrtić, Vizinger, M. Novak, Bujanić, Mihalic, Hanc)


Dan poslije, u nedjelju, 16. veljače u Čukovcu je protivnik bio istoimeni član 1. ŽNL i lider nakon jesenskog dijela, koji je bio krvnik našeg kluba već u šesnaestini finala županijskog kupa. Naša momčad ostvarila je vrlo uvjerljivu pobjedu od 6-2, a u toj golijadi su po dva pogotka postigli Nenad Hanc i Nino Vizinger, dok su se jednom u strijelce upisali Denis Golubić i Manuel Marčec.

Nastupili su: Novak - Kolarić, Batarilo, Levačić, Vojnović - Topolnjak, Cindrić, Hanc, Međumurac, M. Novak - Golubić
(još su igrali: Smrtić, N. Pintarić, Marčec, Vizinger, Šoltić, Numanović, Posavec)


Do početka proljetnog dijela prvenstva slijede još tri prijateljske utakmice: u srijedu (19. veljače) s početkom u 15:30 sati na domaćem terenu protiv Podravine iz Ludbrega, u subotu (22. veljače) je u Čakovcu na igralištu Sloge na rasporedu susret protiv istoimenog protivnika, a u nedjelju (23. veljače) u Nedelišću se igra utakmica protiv Međimurca iz Dunjkovca-Pretetinca.