Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Tucet lopti u mreži Trnovca, gosti samo juniorima pružili otpor

U posljednjoj prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu natjecateljsku sezonu seniorska momčad Nedelišća na Tratama je ugostila nogometaše Trnovca, općinske rivale i članove 2. županijske lige. Vremenski uvjeti bili su idealni, a utakmicu je pratilo 60-tak gledatelja. Od prvotimaca u domaćim redovima nije bilo Borisa Kosira, koji je osjetio bol na zagrijavanju, te Mladena Filipovića.

Od samog početka susret je bio jednosmjeran, s obzirom da prvenstvo počinje idući vikend protivnik nije bio po mjeri, no poslužio je za dizanje samopouzdanja. U 7. minuti momčad Trnovca načeo je Goran Međumurac na asistenciju Marka Bađarija. Samo tri minute kasnije se Nikola Branilović sjurio u kazneni prostor i uposlio Branimira Špicara koji zabija za 2:0. U 12. minuti Dejan Slunjski je asistent, a Bađari posprema loptu u mrežu. Zatim je u 18. minuti Bađari po drugi put u ulozi asistenta, a pogodak postiže Manuel Marčec.

Već u 20. minuti Nedelišće je došlo do petog pogotka, ubacio je Danijel Mesarić, a strijelac bio Slunjski. Nakon 5:0 iskusni Nikola Košir mjesto među vratnicama prepušta 16-godišnjem vrataru juniora Filipu Pamanu koji je ovime upisao debitantski nastup za seniorsku momčad. U 28. minuti stiže i treća asistencija raspoloženog Bađarija, a po drugi put se u strijelce upisuje Marčec. Do kraja poluvremena još tri pogotka, prvo je Marčec uposlio Dominika Jambrošića, zatim je Branilović bio nezaustavljiv za goste, a pet minuta prije kraja Jambrošić svojim drugim pogotkom zabija za 9:0.

U drugo poluvrijeme Nedelišće kreće s osam igrača od 19 godina starosti i mlađima te sa Slunjskim, Marčecom i Branilovićem. Nakon prvih 15 minuta još dvije lopte u mreži Trnovčana. U 56. minuti Marin Zadravec lijepim lobom s vrha šesnaesterca postavlja okruglih 10:0, a isti igrač glavom zabija u 60. minuti. Sljedećih 15 minuta pripalo je gostima koji postižu tri pogotka, a da i drugi dio utakmice završi pozitivnim rezultatom pobrinuo se Marčec u 77. minuti prekrasnim pogotkom za konačnih i vrlo uvjerljivih 12:3 na asistenciju Jambrošića.


NK Nedelišće - NK Trnovec 12:3 (9:0)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 60
Sudac: Darko Filipčić (Slakovec)

Strijelci: 1:0 Međumurac 7', 2:0 Špicar 10', 3:0 Bađari 12', 4:0 Marčec 18', 5:0 Slunjski 20', 6:0 Marčec 28', 7:0 Jambrošić 34', 8:0 Branilović 36', 9:0 Jambrošić 41', 10:0 Zadravec 56', 11:0 Zadravec 60', 11:1 _ 63', 11:2 _ 72', 11:3 _ 75', 12:3 Marčec 77'

Nedelišće: Košir (od 21. Paman), Branilović, Horvat (od 46. Međimurec), Pintarić (od 46. Kovačić), Mesarić (od 46. Vrček), Levačić (od 46. Cvetković), Bađari (od 46. Marciuš), Slunjski, Špicar (od 46. Zadravec), Međumurac (od 24. Jambrošić), Marčec