Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Zadravec na kraju ublažio poraz od Međimurja

Pretposljednju prijateljsku utakmicu prije prvih službenih nastupa nogometaši Nedelišća odigrali su u Čakovcu na stadionu protiv trećeligaša Međimurja. Po kišovitom vremenu utakmicu je pratila malobrojna, većinom gostujuća, publika. Iako je čakovečki klub napustio niz bitnih igrača i dalje su bili nepremostiva prepreka za pomlađenu momčad Nedelišća koja je bila bez ključnih karika u veznom redu.

Domaćin je poveo u 12. minuti, nakon udarca iz kuta pred vratima Nedelišća se najbolje snašao Josip-Domagoj Hranilović i poentirao za 1:0. U 25. minuti Međimurje povećava vodstvo zgoditkom novopridošlog Luke Ivanovića i s 2:0 završava prvo poluvrijeme. Matija Kristić, najiskusniji u redovima Čakovčana, bio je strijelac za 3:0 u 60. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Marin Zadravec nakon greške domaće obrane, ni deset minuta nakon ulaska u igru.

Stvorila je naša momčad još nekoliko prilika, ali bez ozbiljne prijetnje za vratara Deana Šafarića. S druge strane, Međimurje je bilo malo konkretnije prema naprijed, ali uz nekoliko vrlo dobrih intervencija istaknuo se vratar Nikola Košir. Tjedan dana prije početka prvenstva u Nedelišću će gostovati županijski drugoligaš Trnovec, utakmica će se odigrati u subotu (13. kolovoza) s početkom u 18:00 sati.


NK Međimurje - NK Nedelišće 3:1 (2:0)
Igralište: SRC Mladost, Čakovec / Gledatelja: 30
Suci: Marin Horvat, Davor Šupljika, Dražen Sukanec

Strijelci: 1:0 Hranilović 12', 2:0 Ivanović 25', 3:0 Kristić 60', 3:1 Zadravec 89'

Nedelišće: Košir, Mesarić, Horvat (od 76. Kovačić), Međimurec (od 26. Pintarić), Bađari (od 78. Vrček), Levačić (od 86. Cvetković), Špicar (od 82. Zadravec), Međumurac, Marčec, Kosir (od 86. Marciuš), Vizinger (od 46. Jambrošić)