Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Ljetni kup: Pušćine i Sloga u finalu!

Završen je prvi dan drugog izdanja Ljetnog kupa u organizaciji Nogometnog kluba Nedelišće. I ove godine na ovom turniru sudjeluje šest članova Međužupanijske lige Čakovec-Varaždin, pozvani su: NK Jalžabet, NK Međimurec iz Dunjkovca-Pretetinca, NK Pušćine, NK Sloboda iz Slakovca i NK Sloga iz Čakovca. Odigrano je šest utakmica koje je pratilo ukupno oko 250 gledatelja.

U 16:00 sati na glavni teren izašli su Sloboda i Međimurec, s po jednim pogotkom u svakom poluvremenu pobjednika je riješio Filip Hrustek, igrač Međimurca koji je dva puta matirao vratara Slobode Mišela Tkalčeca. Istovremeno, na pomoćnom terenu odvijala se borba između Sloge i Nedelišća, svaka momčad imala je nekoliko izglednih prilika, ali pogoci nisu viđeni.

Međimurec je u 2. kolu preselio na pomoćni teren i odigrao susret protiv Pušćina, ni nakon novih 60 minuta igre okupljeni oko tog terena nisu imali prilike vidjeti pogotke, završilo je 0:0. Istaknimo da Pušćine nisu iskoristile kazneni udarac. Puno više uzbuđenja bilo je na glavnom terenu gdje su se sastali Sloga i Jalžabet, Čakovčani su slavili 5:1 u utakmici sa šest različitih strijelaca.

Zanimljivo je bilo i u 3. kolu, na glavnom terenu utakmicu su odigrali Pušćine i Sloboda, a Slakovčani su već nakon prvog poluvremena bili u zaostatku od dva pogotka, deset minuta prije kraja susreta Pušćine zabija i treći pogodak za glatku pobjedu i plasman u finale. Na drugom terenu Nedelišću je trebala visoka pobjeda protiv Jalžabeta za finale, ali bilo je samo 2:0.

Ovih šest utakmica sudile su dvije sudačke trojke: 1) Edvin Zobec (Strahoninec), Dražen Sukanec (Savska Ves) i Davor Šupljika (Šenkovec); 2) Dario Srnec (Pušćine), Ivica Horvat (Čakovec), Bruno Grabar (Čakovec). Podijeljena su dva žuta i jedan crveni karton. Nijedna momčad nije osvarila maksimalni učinak od dvije pobjede te je o finalistima odlučivala gol-razlika.

Kao što je već spomenuto, iz skupine A u finalu će igrati Pušćine koje je pobijedilo Slobodu 3:0, dok je Međimurec istog protivnika dobio s 2:0. U skupini B bilo je malo manje strepnje, Sloga je izborila finale uvjerljivom pobjedom protiv Jalžabeta, Nedelišću su trebala još dva pogotka. Jedini igrač koji neće imati pravo nastupa u završnici je Valentino Medved, igrač Međimurca koji je isključen (izravni crveni karton) protiv Pušćina.

U subotu nas zasigurno očekuju tri zanimljiva susreta, za 5. mjesto borit će se Sloboda, koja je pokazala jako malo u grupnoj fazi, te Jalžabet, koji je stigao desetkovan i gotovo bez rezervnih igrača. U utakmici za 3. mjesto susrest će se veliki susjedni rivali i prošlogodišnji finalisti Međimurec, koji neće obraniti titulu prvaka, i domaćin Nedelišće. Za naslov najboljeg gledat ćemo borbu Pušćina i Sloge koji su po prikazanom zasluženo u finalu.

Rezultati:
A | Sloboda - Međimurec 0:2, Međimurec - Pušćine 0:0, Pušćine - Sloboda 3:0
B | Sloga - Nedelišće 0:0, Jalžabet - Sloga 1:5, Nedelišće - Jalžabet 2:0

Poredak:
A | 1. Pušćine 4 (+3), 2. Međimurec 4 (+2), 3. Sloboda 0
B | 1. Sloga 4 (+4), 2. Nedelišće 4 (+2), 3. Jalžabet 0

Lista strijelaca:
2 - Filip Hrustek (Međimurec)
1 - Ivica Vugrinec, Marcel Novko, Karlo Koprivec, Jurica Bajzek, Santino Debelec (Sloga), Dalibor Šamarija (Jalžabet), Benjamin Ignjić, Robert Mikulec, Marko Roginić (Pušćine), Nikola Branilović, Manuel Marčec (Nedelišće)

Raspored (subota, 06.08.):
16:00 | za 5. mjesto: Sloboda - Jalžabet
17:15 | za 3. mjesto: Međimurec - Nedelišće
18:30 | FINALE: Pušćine - Sloga