Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Jalžabet preokrenuo rezultat i ostvario pobjedu

U četvrtoj ukupno, a prvoj gostujućoj prijateljskoj utakmici na ljetnim pripremama nogometaši Nedelišća su po prvi put pokleknuli. Protivnik u Jalžabetu bio je istoimeni domaćin, također član MŽNL. Naša momčad uspjela je povesti, Nino Vizinger izborio je penal u 14. minuti, a siguran realizator za vodstvo 1:0 bio je Dejan Slunjski.

Domaća momčad u 33. minuti nakon ubačaja pogodak glavom postiže Davor Amanović i s neriješenih 1:1 završava prvo poluvrijeme. U drugom dijelu Nikola Pomper u 63. minuti sam izlazi pred vratara Darija Novaka i dovodi Jalžabet u vodstvo, a pet minuta prije kraja susreta pobjedu domaćih potvrđuje Petar Tenčić koji zabija za konačnih 3:1. Zaprijetili su naši igrači nekoliko puta vrlo opasno na gol Jalžabeta, ali vratar Dejan Špicer istaknuo se s dobrim reakcijama.


NK Jalžabet - NK Nedelišće 3:1 (1:1)
Igralište: SC Jalžabet, Jalžabet / Gledatelja: 100

Strijelci: 0:1 Slunjski 14' (11 m), 1:1 Amanović 33', 2:1 Pomper 63, 3:1 Tenčić 85'

Nedelišće: Novak, Horvat, Pintarić, Mesarić (od 79. Cvetković), Branilović (od 75. Kovačić), Levačić (od 69. Vibovec), Bađari (od 75. Međimurec), Slunjski (od 69. Špicar), Međumurac (od 79. Marciuš), Vizinger (od 69. Jambrošić), Kosir