Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

I Ivančica svladana bez poteškoća

Dan nakon visoke pobjede od 7:0 nad Slavonijom, u nedjelju (24. srpnja) je u Nedelišću gostovala Ivančica iz Ivanca. U odnosu na utakmicu protiv virovitičko-podravskog županijskog drugoligaša došlo je do četiri promjene u početnoj postavi. Unatoč tome, učinak naše momčadi bio je na istoj razini, nije bilo problema s realizacijom.

Udarcem sa 16 metara Marko Bađari je već u 10. minuti doveo Nedelišće u vodstvo. Isti je igrač bio asistent u 22. minuti, a Nino Vizinger je izbio pred vratara gostiju i poslao loptu u mrežu za 2:0. U 28. minuti Nikola Branilović je imao mnogo prostora pred sobom te pogotkom sam dovršio napad domaćih za treći pogodak. U drugom dijelu Branilović već u 52. minuti zabija svoj drugi pogodak. Zatim je u 59. minuti Goran Međumurac uposlio Borisa Kosira koji rutinski zabija, a već u 65. Kosir je u kaznenom prostoru primirio loptu i proslijedio do Bađarija koji je strijelac za konačnih 6:0.

Imala je i gostujuća momčad nekoliko zaista izglednih i stopostotnih prilika, ali nisu postigli nijedan pogodak. S dva gola i dvije asistencije igrač utakmice protiv Slavonije bio je Mladen Filipović, a protiv Ivančice su se s dva pogotka i po jednom asistencijom istaknuli Bađari i Branilović. Iako se radi o objektivno slabijim protivnicima gol-razlika 13:0 na početku priprema je impresivna, vratari Nikola Košir i Dario Novak nisu vadili loptu iz mreže koja je sačuvana čak i u trenucima kad je na terenu bila gotovo polovica juniorskog sastava.


NK Nedelišće - NK Ivančica 6:0 (3:0)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 60
Suci: Srnec, Horvat, Filipčić

Strijelci: 1:0 Bađari 10', 2:0 Vizinger 22', 3:0 Branilović 28', 4:0 Branilović 52', 5:0 Kosir 59', 6:0 Bađari 65'

Nedelišće: Novak, Horvat (od 70. Međimurec), Pintarić (od 46. Kovačić), Levačić (od 70. Vrček), Mesarić, Filipović (od 46. Slunjski), Bađari (od 70. Marciuš), Špicar (od 61. Cvetković), Branilović (od 68. Jambrošić), Vizinger (od 46. Međumurac), Kosir