Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Sedam golova u mreži Sladojevčana

Već u prvom tjednu pripremnog perioda za novu sezonu, nakon samo četiri treninga odrađena je i prva prijateljska utakmica. U subotu (23. srpnja) u Nedelišću je gostovala momčad Slavonije iz Sladojevaca, slatinskog prigradskog naselja. Prošlog ljeta naši nogometaši bili su gosti Slavonije, a ovog puta odigrana je "uzvratna utakmica".

Prije početka utakmice predsjednici dvaju prijateljskih klubova, gostujući Mile Pokopčić i domaći Ivica Mihalić razmijenili su prigodne poklone. Razlika u kvaliteti i spremnosti igrača bila je očigledna, što se odrazilo i na rezultat. Goste je načeo Manuel Marčec u 10. minuti na asistenciju Dejana Slunjskog. U 18. minuti Nino Pintarić šalje povratnu loptu do Petra Horvata koji s oko 16 metara postiže lijep pogodak za 2:0. Slunjski je u 38. minuti prvo izborio kazneni udarac za Nedelišće, a zatim ga rutinski i realizirao za 3:0.

U posljednjim sekundama prvog poluvremena Slunjski je po drugi put strijelac nakon što ga je uposlio Mladen Filipović, najraspoloženiji igrač u drugom dijelu. U 63. minuti Filipović upisuje i drugu asistenciju, a drugi pogodak postiže Marčec za 5:0. Nakon asistencija uslijedila su i dva pogotka Filipovića, mrežu Slavonije zatresao je u 73. te u 78. minuti za konačnih 7:0. Priliku je dobilo ukupno 18 igrača, među njima i šestorica juniora. Jedina prinova, 19-godišnji veznjak Branimir Špicar odigrao je 2. poluvrijeme i uputio dva udarca na gol.

NK Nedelišće - NK Slavonija 7:0 (4:0)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 80
Suci: Zobec, D. Sukanec, M. Sukanec

Strijelci: 1:0 Marčec 10', 2:0 Horvat 18', 3:0 Slunjski 38' (11 m), 4:0 Slunjski 45', 5:0 Marčec 63', 6:0 Filipović 73', 7:0 Filipović 78'

Nedelišće: Košir, Mesarić (od 46. Branilović), Levačić (od 67. Vrček), Pintarić, Horvat (od 46. Kovačić), Filipović, Slunjski (od 64. Cvetković), Bađari (od 46. Špicar), Međumurac (od 65. Jambrošić), Marčec, Vizinger (od 67. Marciuš)