Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Poveli pa izgubili u Gornjem Hrašćanu

U posljednjoj pripremnoj utakmici prije početka proljetnog dijela sezone nogometaši Nedelišća u nedjelju, 21. veljače gostovali su u susjednom Gornjem Hrašćanu kod tamošnje Pobjede. Domaća momčad natječe se u 2. ŽNL - B i bori se za naslov prvaka. Susret općinskih rivala privukao je na Polenke 100-tinjak gledatelja, utakmicu je sudio Boris Jakovljev iz Gornjeg Hrašćana.

Nedelišće je ušlo u utakmicu s nekoliko rotacija u početnoj postavi u odnosu na utakmicu s Trnavom dan ranije. Igra se u većem dijelu prvog poluvremena odvijala na polovici domaćih koji su se dobro obranili od silnih naleta naše momčadi. U 26. minuti Nedelišće je uspjelo povesti, udarac Nine Vizingera obranio je domaći vratar, a na odbijenu loptu natrčao je Boris Kosir i rutinski je pospremio u praznu mrežu za 0:1. Od ozbiljnijih prijetnji još je nogom i glavom pucao Manuel Marčec, ali bez pogotka.

Iz prve akcije u drugom poluvremenu Pobjeda je izjednačila preko Bojana Novaka, odmah u 46. minuti naši nogometaši uhvaćeni su nespremni i za to je stigla kazna. Iako je Nedelišće držalo loptu, imalo inicijativu na terenu i stvaralo prilike, na drugoj strani domaćin je u jednom od rijetkih napada došao do preokreta i poveo 2:1 pogotkom Miljenka Bistrovića u 61. minuti. U našim redovima na vrata Ivana Šafarića pucali su Dejan Slunjski iz slobodnog udarca, zatim Marin Zadravec pa Danijel Mesarić, ali nišanske sprave danas su očito bile raštimane i utakmica je završila pobjedom domaćih.

Nedelišće: Novak, M. Pintarić, Levačić, N. Pintarić, Horvat, Filipović, Vibovec, Slunjski, Vizinger, Marčec, Kosir (još su igrali: Kocijan, Mesarić, Topolnjak, Zadravec, Košir, Vrček, Međumurac)