Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Trnava ispraćena kući s dvije lopte u mreži

U prijateljskom srazu dvaju međimurskih 70-godišnjaka Nedelišće je na svom stadionu ugostilo Trnavu iz Goričana. Kao što smo naveli u najavi, riječ je o kvalitetnom protivniku koji nakon jesenskog dijela drži lidersku poziciju u 1. ŽNL bez ijednog poraza. Pred stotinjak gledatelja utakmicu je sudio Patrik Kolarić iz Strahoninca, pomoćnici su bili Ivica Horvat iz Čakovca i Darko Filipčić iz Slakovca.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a konkretnije prilike stvarane su pred vratima gostiju, ali pokušaje Borisa Kosira, Manuela Marčeca i Tomislava Levačić spriječio je vratar Trnave Danijel Marčec. Cijela momčad Nedelišća vrlo dobro je odrađivala svoj posao na svakom metru terena, izostala je samo realizacija. Nakon što su treneri u nastavku utakmice odradili po nekoliko izmjena došlo je i do promjene rezultata. U 63. minuti Mladen Filipović je uposlio Ninu Vizingera koji šalje loptu iz vratara Marčeca za vodstvo domaćih 1:0.

Taj rezultat stajao je sve do završnice, protivnička obrana imala je pune ruke posla u 85. minuti pred vlastitim vratima, naposljetku lopta dolazi do 17-godišnjeg Frana Vibovca koji s ruba šesnaesterca zabija za konačnih 2:0. Igrači Trnave dva puta bili su vrlo blizu pogotka u izglednim prilikama, oba puta ispriječila se stativa. U nedjelju (21. veljače) na rasporedu je prijateljska utakmica protiv županijskog drugoligaša Pobjede u Gornjem Hrašćanu s početkom u 15:00 sati, nakon toga proljetni dio može početi.

Nedelišće: Košir, Bađari, N. Pintarić, Levačić, Horvat, Mesarić, Filipović, Topolnjak, Međumurac, Marčec, Kosir (još su igrali: Novak, M. Pintarić, Branilović, Vizinger, Kocijan, Vibovec, Zadravec)

Trnava: Marčec, Pintar, Baksa, Špoljar, Farkaš, Vlašić, Klarić, Magdalenić, T. Markušić, Mlinarec, Vugrinec (još su igrali: Jakšić, H. Markušić, Varošanec, Kranjčec, Šavora, Šimunić, Harmicar)