Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Pobjeda u Lendavi, neriješeno s Međimurcem

Momčad je u subotu gostovala u Lendavi kod novog slovenskog trećeligaša Nafte 1903 i u prvoj prijateljskoj utakmici ostvarila pobjedu. Prvo poluvrijeme završilo je praznih mreža, a u nastavku su se momčadi raspucale. Domaći su poveli pogotkom Roberta Koceta, na 1-1 iz slobodnog udarca na udaljenosti od 25 metara izjednačava Goran Međumurac. Nakon prodora po lijevoj strani novopridošli Manuel Posavec upućuje loptu do Međumurca koji zabija za 1-2. Posavec se još jednom mogao upisati u asistente, ali udarac Manuela Marčeca brani vratar Nafte, no lopta se ipak odbija do Posavca koji pogađa prazan gol i u svom debiju postiže pogodak za 1-3.

NK Nedelišće: Nikola Košir, Manuel Posavec, Nikola Vinković, Nino Pintarić, Željko Đukes, Ivan Jarić, Danijel Jagec, Neven Bujanić, Filip Topolnjak, Nino Vizinger, Goran Međumurac
(još su igrali: Dario Novak, Manuel Marčec, Mateo Novak, Luka Železnjak, Marko Smrtić, Tomislav Levačić)


U nedjelju je uslijedilo gostovanje u Dunjkovcu-Pretetincu kod Međimurca koji je pokazao da Nedelišću može parirati samo iz prekida, iako su stvorili nekoliko vrlo dobrih prilika za pogodak. Sredinom poluvremena, odmah nakon pauze za osvježenje, Neven Bujanić ruši domaćeg igrača i sudac pokazuje na 11 metara, siguran realizator bio je naš bivši igrač Darijan Treska. Na 1-1 izjednačio je Ivan Jarić nakon ubačaja iz kornera Danijela Jageca. Drugo poluvrijeme je opet donijelo više golova, domaćin je dva pogotka postigao nakon kornera i još jednog jedanaesterca, dok je za Nedelišće dva pogotka postigao Nino Vizinger.

NK Nedelišće: Nikola Košir, Manuel Posavec, Ivan Jarić, Tomislav Levačić, Nino Pintarić, Mateo Novak, Danijel Jagec, Filip Topolnjak, Neven Bujanić, Goran Međumurac, Manuel Marčec
(još su igrali: Dario Novak, Nikola Vinković, Timotej Pintarić, Marko Smrtić, Nino Vizinger)


Idućeg vikenda (3./4. kolovoza) Nedelišće gostuje u Macincu na turniru kojeg organizira Centrometal povodom 40 godina djelovanja. Uz domaćina i nas na turniru još sudjeluju Polet iz Sv. Martina na Muri i Sloboda iz Slakovca.