Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Pobjeda u Macincu u zadnjoj pripremnoj utakmici

U sklopu "Dana Macinca", na blagdan Velike Gospe, u subotu 15. kolovoza odigrana je prijateljska utakmica između tamošnjeg Centrometala i Nedelišća. Bila je ovo generalka i jednima i drugima uoči početka nove sezone MŽNL Čakovec-Varaždin, gdje će se ovi klubovi susresti u 8. kolu, također u Macincu. Na nedavno održanom Ljetnom kupu momčadi nisu odigrale međusobnu utakmicu.

Utakmici je prisustvovalo je oko 200 gledatelja, a glavni sudac bio je Boris Jakovljev iz Gornjeg Hrašćana. Pobjednika je odlučio jedan pogodak i to već u prvom poluvremenu. U 25. minuti Danijel Mesarić probija desnu stranu, ubacuje u peterac domaćina gdje je najspretniji i u skoku najviši Nino Vizinger za vodstvo 1:0. U drugom poluvremenu pogodaka nije bilo i utakmica završava minimalnom pobjedom Nedelišća.

Nastupili su: Trstenjak, Mesarić, Horvat, Branilović, Filipović, Slunjski, Poljanec, Vizinger, Međumurac, Marčec (još su igrali: Novak, Međimurec, Vibovec, Numanović, Levačić, M. Pintarić)