Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Stvorili više šansi, ali izgubili od Slobode u Macincu

Prvi dan turnira u Macincu bio je rezerviran za polufinalne susrete, a ždrijebom je odlučeno da će se u prvoj utakmici sastati Nedelišće i Sloboda iz Slakovca. Utakmica je započela u 16:00 sati po velikoj vrućini i teškim uvjetima za igranje. U prvom dijelu se igra većinom odvijala na polovici Slakovčana, naši igrači su stvarali akcije, pritiskali ih, nedostajala je samo realizacija. Danijel Jagec i Tomislav Levačić su iskušali svoje udarce izvan šesnaesterca, no lopte odlaze preko gola. Neven Bujanić i Nikola Vinković su solo-prodorima pokušavali, no pred svojim golom je obrana Slobode otklonila opasnost. Najveću šansu kod Nedelišća imao je Nino Vizinger kad se našao sam pred protivničkim vratarem, no pucao je ravno u njega. Jedan mali kiks naših igrača Sloboda je odmah iskoristila i pred kraj poluvremena stigla do vodstva od 1-0.

U nastavku su priliku dobili mlađi igrači, a osim iskusnijih Bujanića i Željka Đukesa na terenu je najstariji bio 24-godišnji Filip Topolnjak. Naši mladići jako su se dobro držali protiv Slobode koja je više puta dolazila do gola Nedelišća, ali nije uspijevala povećati vodstvo. No, to im je ipak uspjelo nakon jednog slobodnog udarca kad su poveli 2-0 i tu prednost zadržali do kraja. Nedelišće u drugom dijelu nije stvaralo izgledne šanse kao u prvom, no bilo je nekoliko prilika za izjednačenje, ili kasnije za smanjenje zaostatka. Kako do kraja više nije pogodaka utakmica je završila pobjedom Slakovčana 2-0 koji su izborili finale protiv domaćina Centrometala koji je u drugoj polufinalnoj utakmici porazio Polet iz Sv. Martina na Muri s uvjerljivih 3-0. Tako nas u nedjelju očekuje utakmica za 3. mjesto protiv Poleta s početkom u 16:30 sati, finale se igra od 18:30 sati.

NK Nedelišće: Dario Novak, Manuel Posavec, Nino Pintarić, Željko Đukes, Nikola Vinković, Tomislav Levačić, Danijel Jagec, Neven Bujanić, Mateo Novak, Nino Vizinger, Denis Golubić (još su igrali: Karlo Kocijan, Luka Železnjak, Filip Topolnjak, Manuel Marčec, Timotej Pintarić, Filip Krivak, Marko Smrtić)