Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Zavrč još jednom uvjerljiv protiv Nedelišća

I treće gostovanje Zavrča završilo je visokom pobjedom tog slovenskog prvoligaša, dosad najuvjerljivijom. Pod vodstvom varaždinskog trenera Ivice Solomuna doputovali su u ispremiješanom sastavu s 20 igrača koji su svi dobili određenu minutažu. Utakmici je prisustvovalo 50-tak gledatelja, a sudili su: Saša Fegeš (Nedelišće), Ivica Horvat (Čakovec) i Mario Pintarić (Nedelišće).

Naša momčad bila je ravnopravna gostima u prvom poluvremenu, čak je i povela u ranoj fazi utakmice. Nakon protunapada pruženu priliku iskoristio je Goran Međumurac i od 14. minute Nedelišće ima 1:0. Vrlo brzo Zavrč izjednačuje, već u 17. minuti, a minutu prije isteka vremena prvih 45 minuta gosti preokreću na 1:2. U nastavku nije bilo pogodaka sve do zadnjih 15-tak minuta kad slovenska momčad od 73. do 86. minute postiže čak četiri pogotka za uvjerljivih 1:6. Dva pogotka za Zavrč postigao je Ante Solomun, a po jednog Dejan Polić, Davor Rogač, Luka Bogdan i Filip Škvorc.

Nastupili su: Nikola Košir, Danijel Mesarić, Matija Pintarić, Petar Horvat, Nikola Branilović, Mladen Filipović, Dejan Slunjski, Manuel Marčec, Goran Međumurac, Boris Čižmešija, Boris Kosir (još su igrali: Franjo Pintarić, Nino Vizinger, Fran Vibovec, Nikola Poljanec, Dario Novak, Rudi Žganec, Ervin Numanović)